Çarşamba, Ekim 21, 2020

14 Ekim için OnePlus 8T lansman etkinliği

‘Bir dizi yeni ve geliştirilmiş teknoloji’ vaat ediyor.

OnePlus 8T lansman etkinliği, bir sonraki amiral gemisi telefonu OnePlus 8T’yi 14 Ekim’de saat 10:00 ET’de gerçekleşecek bir etkinlikte duyuracak. Şirket, telefonun “OnePlus deneyimini yeni zirvelere çıkaracak bir dizi yeni ve geliştirilmiş teknoloji” içereceğini vaat ediyor. OnePlus sitesinde lansmanı izleyebileceksiniz .

Geçtiğimiz yıllarda OnePlus, T serisi telefonlarını numaralı amiral gemileri arasında yarım adım olarak kullandı. Genellikle benzer şekilde tasarlanmış telefonlarda mütevazı iyileştirmeler içerirler. Örneğin geçen yıl OnePlus 7T , OnePlus 7’ye kıyasla daha yüksek bir 90Hz yenileme hızına sahipti ve cihazın arkasına üçüncü bir kamera ekledi.

OnePlus’ın kendi yazılımı , OnePlus 8T’nin önden OnePlus 8’e benzer görüneceğini, ancak PriceBaba tarafından yayınlanan sızdırılmış görüntülerin – sızıntı OnLeaks tarafından sağlanan bilgilere dayanarak – üçüne kıyasla dört arka sensör içeren farklı bir arka kamera düzenini gösterdiğini öne sürüyor . OnePlus 8, ek bir 2 megapiksel portre sensörü sayesinde vardı.

OnePlus 8T lansman etkinliği

PriceBaba ayrıca telefonun OnePlus 8’deki 90Hz ekrana kıyasla 120Hz yenileme hızına sahip olacağını bildirdi. Telefonun bataryasının geçen sefer 4.300mAh ile karşılaştırıldığında 4.500mAh’de biraz daha büyük olacağı bildirildi, ancak maksimum şarj olabilir. 30W yerine 65W.

Geçen yıl, OnePlus 7T’nin yanı sıra bir OnePlus 7T Pro’nun duyurulduğunu gördük, ancak bu yıl ek bir OnePlus 8T markalı cihaz görüp görmeyeceğimize dair çelişkili raporlar var.

OnePlus için yoğun bir yıl oldu. Şirket, bu yılın başlarında OnePlus 8 ve 8 Pro’yu piyasaya sürmenin yanı sıra , Avrupa ve Hindistan’da OnePlus Nord adlı yeni bir orta seviye cihazı da piyasaya sürdü ve yolda piyasaya sürülecek başka bir Nord cihazı olabileceğine dair raporlar var . BİZE. Bu cihaz gerçekten mevcutsa, OnePlus 8T, şirketin Ekim ayında duyurduğu tek cihaz olmayabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

League of Legends: Wild Rift, iPhone 12 ‘ye geliyor

Artık dünyanın en popüler çevrimiçi oyunlarından biri olan League of Legends'ın en yeni iOS cihazında nasıl göründüğünü biliyoruz . League of Legends: Wild Rift , bu yılın sonlarında iPhone 12'de oynanabilecek . Yabani Rift yaklaşan,...

Apple macOS için En İyi Antivirüs

Apple'ın Mac'lerinin Windows'a daha güvenli bir alternatif olarak görüldüğü zamanlar vardı, çünkü özellikle bu sistemleri hedef alan kötü amaçlı yazılımlar oldukça nadir...

Google Play Store üzerinden müzik satmayı durdurdu!

Şirketin artık doğrudan müzik satın alabileceğiniz bir yeri yok. Geleceğini biliyorduk, ancak bu hafta itibariyle artık Google Play Store'dan ( Thurrott üzerinden ) bireysel...

Samsung yeni SD kart serileri aşırı koşullar için üretildi

32 GB'lık bir kart için fiyatlar 7 dolardan başlıyor. Samsung, 4K video için daha yüksek hızlar sunan ve daha...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin