Perşembe, Ekim 29, 2020

2021 Ford Bronco sonunda 9 Temmuz’da çıkacak

Koronavirüs ile ilgili gecikmeleri takiben, Ford’un uzun zamandır beklenen Bronco’su resmi olarak bir açıklama tarihine sahip oldu.

2021 Ford Bronco nihayet Perşembe, 9 Temmuz teyit otomobil üzerinde uzun zamandır beklenen ilk yapacaktır bir Instagram yazı Cumartesi günü yazdı.

Bronco’nun başlangıçta Nisan ayında çıkması planlanmıştı ve Ford, medyaya büyük etkinliğe katılmaları için davetiye bile vermişti. Coronavirüs pandemik ancak bu planları üzerinde kibosh koymaya, ve Ford muhafaza ederken Bronco hala bu bahar başlangıç olur , 9 Temmuz tarihinde yaz ilk anda başlangıç oldu.

Tabii ki, bir dizi sızdırılmış fotoğraf ve detay sayesinde , 2021 Bronco’nun yüzünü gösterdiğinde ne bekleyeceğimiz konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. SUV’nin çıkarılabilir bir çatı ve kapılara sahip olacağını biliyoruz ve Bronco iki ve dört kapılı varyantlarda satışa sunulacak. Güç muhtemelen Ford Ranger’da bulunan 2,3 litrelik turbo I4 motorundan gelecek, ancak bir turbo V6’nın da bir olasılık olduğunu duyduk. Bir yedi vitesli manuel şanzıman da kartların içindedir.

Standart Bronco’ya ek olarak, ikinci, daha küçük bir model olan Bronco Sport olacak. Büyük boy Bronco, gövde üzeri mimari kullanmalıdır, ancak Bronco Sport’un diğer Ford araçlarıyla paylaşılan yekpare bir platform kullanacağı söylentileri var.

Ford ilk olarak 2017 Detroit Otomobil Fuarı’nda Bronco isim plakasının dönüşünü doğruladı, bu yüzden bir süredir beklediğimizi söylemek büyük bir eksiklik olurdu. Tüm detaylar 9 Temmuz’da olacak.

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin