Perşembe, Eylül 24, 2020

ABD’de yeni evli çift, düğün sonrası soluğu siyahilere destek eyleminde aldı

Dr. Kerry-Anne ve Michael Gordon, protesto sırasında sokağın ortasında öpüştü.

Philadelphia’da evlendikten hemen sonra Siyahilerin Hayatı Önemlidir protestosuna katılan yeni evli çiftin yürek ısıtan videosu viral oldu.

Logan otelinde dünya evine giren Dr. Kerry-Anne ve Michael Gordon çifti, düğün kıyafetleriyle sokağa çıkarken protestocuların coşkulu alkışlarıyla karşılandı.

“Siyahilerin Hayatı Önemlidir” pankartı taşıyan grup tezahüratlarda bulunurken çiftin kalabalığın ortasında öpüştüğü görüldü.

Philadelphia Inquirer’ın haberine göre yeni evli çift, Philadelphia Sanat Müzesi’nde başlayıp Belediye Binası’na uzanan yürüyüşe de katıldı.

Kerry-Anne, ABC News’e yaptığı açıklamada, “Çok güçlü bir an oldu” dedi.

Burada halk hareketini hissetmekle kalmadık… aynı zamanda ben bu düğün günümüzde eşimde erkeklerimizin, kültürümüzün ve halkımızın iyi bir temsilini, güçlü siyahi bir erkeği gördüm.

Kerry-Anne içinde bulundukları o anın “epey güç verici bir an” olduğunu sözlerine ekledi.

Michael ise “Hepimiz bu adaletsizliği görüyoruz. Her birimiz bu statükonun değiştiğini görmek istiyoruz ve… bu da bugünü daha da unutulmaz kılıyor” diye konuştu.

Michael sözlerine protestonun tamamen barışçıl olduğunu açıklayarak devam etti.

Herkes çok iyiydi.

Bu durum başlı başına hareketin ne olabileceğini gösteriyordu ve bunun bir parçası olmak bizim için olumlu bir şey.

Kaynak: https://indyturk.com/node/193276/ya%C5%9Fam/abd%E2%80%99de-yeni-evli-%C3%A7ift-d%C3%BC%C4%9F%C3%BCn-sonras%C4%B1-solu%C4%9Fu-siyahilere-destek-eyleminde-ald%C4%B1

Bugün En Çok Okunanlar

Sudoku Çözen Algoritma, Protein Molekülleri İçin Umut Vaat Ediyor!

Toronto Üniversitesi'ndeki bilişimsel biyologlar, ince ayarlanmış terapötikler olarak sunulan yeni protein molekülleri oluşturma potansiyeline sahip bir yapay zeka algoritması geliştirdiler.

Tesla ABD’de kendi Lityum madenleri satın aldı

Tesla, dikey olarak entegre olmasıyla ünlüdür ve şirket şimdi kendi Lityumunu çıkararak bunu bir sonraki seviyeye taşıma planlarını duyurdu.

iPhone 12 lansman etkinliğinin 13 Ekim’de yapılacağı açıklandı

Apple'ın yılın en önemli açılış konuşması genellikle Eylül ayı ortalarında gerçekleşir. Bu, en yeni iPhone'un duyurulduğu zaman, telefonların basın toplantısından sonraki ilk Cuma...

Xbox oyun akışı yakında iPhone’a da gelebilir

Microsoft, bulut oyun hizmetini birkaç gün önce Android'de yayınladı. Maalesef iPhone desteği dahil edilmedi ve yakın zamanda bulut akışını alamayabilir. İster xCloud, Stadia veya başka bir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin