Cumartesi, Eylül 19, 2020

ABD’deki protestoya sürpriz katılımcı: Lama göstericilerle yürüdü

Eylemciler, ABD’nin Portland şehrindeki Siyahların Hayatı Önemlidir protesto gösterisine getirilen lamadan, “moral arttırıcı” olarak bahsetti.

Terbiyecisi Larry McCool’un getirdiği Sezar “endişeye mahal yok” isimli lama, ABD’nin Oregon eyaletinde göstericilerle birlikte yola koyuldu.

George Floyd‘un (-çn. ABD’nin yitirdiği askerlere adadığı) Anma Günü’nde polis gözetimi sırasında ölmesinin ardından, son iki haftadır ırklar arası adalet ve polislik faaliyetlerinde reform isteyen yüz binlerce kişi sokaklara çıktı.

McCool, aktivistlerce yerel çapta “yapılan bu işin gücünü artırmak” istediğini ifade etti.

TODAY’e konuşan McCool şunları söyledi:

Buradaki herkesle dayanışma göstermek istedik. O yalnızca sevgiyi getiriyor ve yayıyor.

Mystic Llama Farm’da (Mistik Lama Çiftliği) terapilerde kullanılan bir hayvan olarak yaşayan lama, geçmişte okullardaki etkinliklerde ve kan bağışı kampanyalarında da boy gösterdi.

The Evening Standard’a konuşan Caitlin Reasor isimli bir protestocu şunları ifade etti:

Varlığından dolayı şaşıranlar dahil, onun orada bulunmasından herkes gerçekten memnun gözüküyordu. O tam anlamıyla iyi bir moral arttırıcıydı.

Bugün En Çok Okunanlar

“Sosyal İkilem”, Sosyal Medya Kullanıcılarını Yeniden Düşündürüyor

Nextflix'in yayınlamış olduğu "Sosyal İkilem" adlı belgesi izleyen sosyal medya kullanıcıları, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hesaplarının olması gerekip gerekmediğini yeniden değerlendiriyor....

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin