Çarşamba, Ekim 21, 2020

ABKONCORE Ultra Sessiz Bilgisayar Kasasını S500’ü Tanıttı

Abkoncore, S500 Orta Kule PC kasasını tanıttı , bu orta kule PC kasası, PC’yi olabildiğince sessiz tutmak için ses yalıtımı özelliğine sahip ve hem daha sağlam bir PC kasası için hem çelik kullanılarak yapılmış gövde ve yan panellere sahip. Bu durumda gürültü yalıtımı olsa da, S500, su soğutması veya standart hava soğutması için mükemmel olan soğutma seçeneklerinden yoksundur. Bu orta kule kasası aynı zamanda daha büyük bilgisayar bileşenleri ile de geniş bir uyumluluk yelpazesine sahiptir.

Abkoncore’un S500’ü hala harika soğutma sunan Ultra Sessiz Orta Kule PC kasası!

Çoğu durumda kasanın her iki tarafında fan delikleri veya temperli cam yan panel bulunurken, S500 kasanın üst, ön, sol ve sağ panelinde sağlam bir yer tasarımı ve ses yalıtımı özelliğine sahiptir. Bu daha fazla yalıtım, PC’nin gürültüsünün kasadan çıkmasını önlemek için yapılır. Bu malzeme aynı zamanda PC’nin kendisinden üretilebilecek titreşimleri bastırmak için de kullanılır.

Kasanın ön tarafının her iki tarafında, dışarıdan soğuk havayı kolayca emen ve iç sıcaklığı neredeyse tüm PC bileşenleri için mükemmel tutan hava delikleri vardır.

Soğutma için S500 PC kasasında iki adet 140 mm’lik fan veya kasanın önüne monte edilmiş üç adet 120 mm’lik fan ve arkaya monte edilmiş tekli 120 mm’lik bir kasa fanı desteği bulunur. Ön, 240 mm’ye kadar radyatörün takılması için mükemmeldir.

S500 PC kasası, toplam altı 2,5 “sürücü ve iki 3,5” sürücü içeren geniş bir depolama desteği yelpazesine sahiptir; 2,5 “sürücülerin büyük çoğunluğu anakartın arka tarafında bulunur. 168 mm’ye kadar CPU soğutucu yüksekliğini desteklerken, bu durumda 390 mm uzunluğa sahip bir grafik kartına sığabileceğinden, daha büyük ve büyük olasılıkla daha yüksek grafik kartını kullanabilen yapılar için mükemmeldir.

Kasanın arka tarafında, kurulacak 225 mm’ye kadar uzun güç kaynağı desteği sunan güç kaynağı konumuna ek olarak tüm depolama yerleri vardır. Ne yazık ki, şu anda bu ultra sessiz PC için fiyatlandırma yapılmadı.

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

Adobe Fresco boyama uygulaması artık iPhone’da mevcut

Ayrıca yeni bir lekeleme aracı, zaman atlamalı video kontrolleri ve yorumlar. Adobe, geçtiğimiz yıl iPad ve Surface cihazlarına suluboya, yağ...

Yeni Xbox kullanıcı arayüzü Xbox One’da mevcut

Xbox Series X ve Series S, Xbox One'da yeni sunulan aynı arayüzü paylaşacak. Xbox Series X ve Series S'nin...

Google Asistan Samsung 2020 TV’lerinde kullanıma sunuluyor

Yıllarca Bixby'yi gerçekleştirmeye çalıştıktan sonra, Samsung kendine geliyor ve Alexa ve Google Assistant gibi daha iyi AI yardımcıları için destek sağlıyor. Şirket bu yıl CES'te bu asistanları QLED...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin