Cumartesi, Eylül 19, 2020

Apple Bir Sonraki Apple Pencil’ı Siyah Olabilir

Bence Apple Pencil, iPad için mevcut en iyi olmasa da en iyi aksesuarlardan biri. Verimliliği artırır ve daha doğal bir giriş yöntemi sağlar. Apple Pencil’ın ikinci yinelemesi, yeni bir şarj mekanizması ve yeni bir tasarım gibi önemli geliştirmeler içeriyordu. Ancak Apple, Apple Pencil’ı yalnızca Beyaz renk seçeneğiyle sunar. Bugün, Apple’ın Siyah Kalemi yayınlayabileceğine dair haberlerimiz var.

Bir Sonraki Apple Pencil Yeni iPad Modellerinin Yanında Potansiyel Olarak Siyah Olabilir

Doğru, Apple Pencil’ın bir sonraki yinelemesi Siyah renkte olabilir. Bu durum ortaya çıkarsa, aksesuar için ilk Siyah renk olur. Haberler bu sabah Twitter’da bu bilgiyi paylaşan sızıntı yapan Bay White tarafından paylaşılıyor.

Şu an itibariyle Apple’ın yeni bir Apple Pencil modeli veya varyantı üzerinde çalıştığını duymadık. Dahası, Apple’ın ne zaman yayınlayacağından da emin değiliz. Senaryoyu çevreleyen söylentiler, Cupertino-dev’in iPad Pro’nun mini-LED varyantı üzerinde çalıştığını gösteriyor. Apple’ın yeni iPad modellerinin yanında Black Apple Pencil’ı ortaya çıkarmaya karar vermesi mümkündür.

Ancak, yeni mini LED iPad Pro modellerinin ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda kesin bir bilgi yok . Başlangıçta, Apple’ın yeni tabletleri 2020 sonbaharında piyasaya sürdüğünü duyduk, ancak son söylentiler 2021 sürümüne işaret ediyor. Dahası, Apple, Mart ayında iPad Pro modellerini geliştirilmiş işlemciler ve çeşitli kamera sensörleri ile güncellediğinden, gecikme mantıklı. Yeni Black Apple Pencil’ın yeni iPad Pro modelleriyle gelmesini bekliyoruzsa, beklemek için epey zamanımız var.

Apple, Apple Pencil in Black ve iPad modellerine uyan diğer renk seçeneklerini sunmak için çalışabilir. Bununla birlikte, haberi bir tutam tuzla alın çünkü son kelime Apple’a aittir ve yeni rengi serbest bırakmak için ne zaman uygun göreceğine karar vermek şirkete bağlıdır.

Hepsi bu kadar, millet. Apple Pencil’ı Siyah görmek ister misiniz? Aşağıdan bize bildirin.

Bugün En Çok Okunanlar

“Sosyal İkilem”, Sosyal Medya Kullanıcılarını Yeniden Düşündürüyor

Nextflix'in yayınlamış olduğu "Sosyal İkilem" adlı belgesi izleyen sosyal medya kullanıcıları, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hesaplarının olması gerekip gerekmediğini yeniden değerlendiriyor....

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin