Pazar, Kasım 29, 2020

Apple iOS 13.5.5 ve macOS 10.15.6 geliştirici betalarını yayınladı

Apple bugün iOS 13.5.1 ve iPadOS 13.5.1’i yayınladı , ancak geliştirici beta sürümündeyseniz, sizin için bir güncelleme olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Sonuç olarak, şirketin planlanan yeni bir beta sürümü olması ve macOS 10.15.6 ile birlikte iOS / iPadOS 13.5.5 olması.

Sürüm notları sabit olan belirli bir şey göstermez, bu yüzden hala havadadır. Muhtemelen, şu anda, iOS 13.5.1’deki jailbreak düzeltmesinin yanı sıra birkaç düzeltme daha var. Yine de yeni özellikler görmeyi beklemeyin.

22 Haziran’da Apple, WWDC geliştirici konferansını gerçekleştirecek. COVID-19 salgını sayesinde normalde bu yıl olduğundan birkaç hafta sonra, ancak normalde bu hafta ya da gelecek hafta başlamış olacaktı. WWDC, Apple’ın bir sonraki büyük güncellemelerini duyurduğu ve ardından geliştirici betalarının yayınlandığı yerdir.

Başka bir deyişle, normal şartlar altında, şu anda iOS 14’ü test etmeye başlıyoruz, ancak bunlar normal koşullar değil. Bunun için biraz daha beklemek zorundayız, ancak şimdilik iOS 13.5.5’i test etmeye başlayabilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin