Cuma, Eylül 18, 2020

Apple iOS 13.5.5 ve macOS 10.15.6 geliştirici betalarını yayınladı

Apple bugün iOS 13.5.1 ve iPadOS 13.5.1’i yayınladı , ancak geliştirici beta sürümündeyseniz, sizin için bir güncelleme olmadığını fark etmiş olabilirsiniz. Sonuç olarak, şirketin planlanan yeni bir beta sürümü olması ve macOS 10.15.6 ile birlikte iOS / iPadOS 13.5.5 olması.

Sürüm notları sabit olan belirli bir şey göstermez, bu yüzden hala havadadır. Muhtemelen, şu anda, iOS 13.5.1’deki jailbreak düzeltmesinin yanı sıra birkaç düzeltme daha var. Yine de yeni özellikler görmeyi beklemeyin.

22 Haziran’da Apple, WWDC geliştirici konferansını gerçekleştirecek. COVID-19 salgını sayesinde normalde bu yıl olduğundan birkaç hafta sonra, ancak normalde bu hafta ya da gelecek hafta başlamış olacaktı. WWDC, Apple’ın bir sonraki büyük güncellemelerini duyurduğu ve ardından geliştirici betalarının yayınlandığı yerdir.

Başka bir deyişle, normal şartlar altında, şu anda iOS 14’ü test etmeye başlıyoruz, ancak bunlar normal koşullar değil. Bunun için biraz daha beklemek zorundayız, ancak şimdilik iOS 13.5.5’i test etmeye başlayabilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

Twitter, Seçim Günü kaosunu önlemek için yeni güvenlik özellikleri sunuyor

Parola sıfırlama korumasını otomatik olarak açıyor. Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, Twitter'ın 2020 ABD seçimleri öncesinde yüksek profilli siyasi...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin