Cuma, Aralık 4, 2020

Apple TV uygulaması PS4 ve PS5’e geliyor

PS5’in uzaktan kumandası da servis kısayollarına sahip olacaktır.

Apple TV uygulaması, konsollar dışında görünüşte her platforma yayıldı, ancak bugün bile bu değişiyor. Sony gelmiştir ortaya PlayStation 5’in ilk medya uygulamaları ve bunların Apple TV biri. Diğer platformlarda olduğu gibi, Ted Lasso gibi Apple TV + şovlarını izleyebilir , premium kanallara kaydolabilir ve film ve şov satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Uygulama PS4‘e de geliyor, böylece yeni bir sistem satın almanıza gerek kalmayacak.

Windows Central;

Windows Central, yakın zamanda Apple TV uygulamasının Xbox konsollarına da geldiğine dair kanıt buldu, bu yüzden bu cephede de eşleşen haberler varsa şaşırmayın.

Apple TV

Apple TV uygulaması Sony, Disney +, Netflix, Spotify, Twitch ve YouTube’un da başlangıçtan itibaren PS5’te mevcut olacağını sözlerine ekledi. Amazon Prime Video, Hulu, MyCanal ve Peacock gelecekte yeni makine için mevcut olacak.

Sony ayrıca PS5’in Ortam Uzaktan Kumandasına da ışık tuttu. Alttaki daha önce boş olan dört düğme? Disney +, Netflix, Spotify ve YouTube için kısayol düğmeleridir. En sevdiğiniz şey yoksa bu sizi heyecanlandırmaz, ancak bir gamepad ile videolara göz atmaktan nefret ediyorsanız, uzaktan kumandayı çok daha çekici hale getirmelidir.

Media Remote 30 dolara mal olur ve Sony’nin kendi mağazasına ek olarak AmazonBest Buy ve Gamestop’da listelenir, ancak biz bunu yazarken cihazı ön sipariş etmekte sorun yaşayabilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin