Çarşamba, Ekim 21, 2020

Apple’ın iPad, Mac için sıfır faizli taksitlendirme yaptı

Apple’ın Apple Card kullanıcılarının, şirketin en popüler ürünlerinden bazılarını sıfır faizli aylık taksit planları aracılığıyla satın almalarına izin verdiği bildiriliyor.

Cupertino, California, teknoloji devi, piyasaya sürmeyi bilen insanlara atıfta bulunan Bloomberg’e göre, önümüzdeki haftalarda hizmete başlayacak. Hareket, müşterilerin Apple’ın markalı kredi kartı ile iPad, Mac ve AirPod satın almasına olanak tanıyacak ve malları ödemek için ayları olacak.

Bloomberg’e göre, iPhone’lardaki Cüzdan uygulaması aylık ödemeleri yönetmek için sıfır olacak. Apple, lansman tarihleri ​​öncesinde ürün sürümü söylentileri hakkında yorum yapmıyor.

2019’da akıllı telefon üreticisi, iPhone’lar için benzer bir programı başlattı ve müşterilerin 24 ay boyunca hiçbir faiz ödemeden ödeme yapmalarını sağladı.

Desteklenen program, kullanıcıların 12 ay boyunca dizüstü bilgisayarlar, klavyeler ve monitörler gibi ek ürünler için ödeme yapmasına izin verecek. Raporda, müşterilerin AirPods ve HomePods gibi ürünleri ödemek için 6 ayları olacak.

Apple, kredi kartı olan Mastercard’ı 2019 yılında ihraççı Goldman Sachs ile ortaklık yaparak başlattı. Kredi kartı alışverişlerde sınırsız nakit geri sunuyor. Kullanıcılar Apple Store’daki şirketten, App Store, iTunes ve şirketin web sitesinden satın aldıkları ürünlere% 3 geri ödeme alırlar.

Bugün En Çok Okunanlar

Google Asistan’ın Android için sürüş modu bir yıl sonra neredeyse hazır

Google , 2019 ortalarında telefonlar için bir Asistan sürüş modunun geleceğine söz verdi , ancak bu açıkça gerçekleşmedi - herhangi bir işaret olmadan bir yıldan fazla geçti. Yine de...

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

OnePlus 8T 39 dakikada tamamen şarj edilebilir

OnePlus'ın uzun süredir tanınan 8T'si geldi. Spesifikasyonlar söz konusu olduğunda, tahmin edilebileceği gibi, 8 ile 8 Pro arasında bir yere iniyor, ancak bazı ilginç yeni...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin