Salı, Ekim 27, 2020

Apple’ın yeni kulak üstü kulaklıklarının detayları ortaya çıktı

Apple’ın B515 koduna sahip kulak üstü kulaklıkları hakkında yeni bir rapor yayınlandı.

Özellkle sporcuların ve oyuncuların sıkça kullandığı kulak üstü kulaklıklar, son zamanlarda oldukça popüler.

Apple’ın da kendi kulak üstü kulaklığını piyasaya süreceğine dair şu ana kadar bazı iddialar vardı. Hatta teknoloji analisti Jon Prosser, Apple’ın haziran ayında düzenleyeceği geliştirici konferansında, kendi kulak üstü kulaklıklarını tanıtacağını iddia etmişti.

YENİ DETAYLAR BELLİ OLDU

Yeni yayılanlanan bir raporda, Apple’ın 2018 yılından bu yana kendi kulak üstü kulakları üzerinde çalıştığı söyleniyor. Yeni kulaklıklar, değiştirilebilir kulak pedleri ve kafa bantlarına sahip olacak ve kullanıcılar kulaklıklarını istediği gibi kişiselleştirebilecek. Bu sayede günlük kullanım veya fitness arasında kullanıcılar tercih yapabilecek.

Apple’ın yeni kulak üstü kulaklıkları, AirPods Pro’da bulunan gürültü önleyici ve kablosuz ses teknolojisini kullanacak.

Bununla birlikte kulaklıkların yüksek kalitede deri malzemelerden üretileceği de gelen haberler arasında.

350 DOLAR CİVARINDA OLACAK

Analist Jon Prosser, Apple’ın üzerinde çalıştığı kulak üstü kulaklıkların yaklaşık 350 dolardan satışa çıkacağını iddia etti.

Apple, şu anda hangi cihazlar üzerinde çalıştığını resmi olarak açıklamadı ve muhtemelen geliştirici konferansına kadar da açıklamayacak. Bu nedenle söylentilerin doğru olup olmadığını öğrenmek için haziran ayına kadar beklememiz gerekecek.

Ancak söylenen satış fiyatı doğruysa, Apple’ın kulak üstü kulaklıkları vergilerle birlikte ülkemizde 3 bin lirayı aşabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Ford kendi kendine araba hizmetine güç sağlamak için Escape SUV kullanacak

Şirket, otomobilin ticari bir hizmet başlatmak için ihtiyaç duyduğu tüm teknolojilere sahip olduğunu söylüyor. Ford, en son otonom test...

Firefox 82 hız ve resim içinde resim iyileştirmeleri vaat ediyor

Mozilla, sadık Firefox için yeni bir tarayıcı güncellemesi sunuyor. Sürüm 82, daha iyi başlatma ve sayfa yükleme süreleriyle "her zamankinden daha hızlı" olmayı...

Apple TV uygulaması PS4 ve PS5’e geliyor

PS5'in uzaktan kumandası da servis kısayollarına sahip olacaktır. Apple TV uygulaması, konsollar dışında görünüşte her platforma yayıldı, ancak bugün bile bu değişiyor. Sony gelmiştir ortaya PlayStation 5'in ilk...

Quibi kapandığını doğruladı

Quibi'nin kurucuları, fikrin 'yeterince güçlü' olmayabileceğini kabul etti. Jeff Katzenberg / Meg Whitman liderliğindeki Quibi'nin piyasaya sürülmesinden ancak altı...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin