Pazar, Kasım 29, 2020

Aramızda Kalsın Star Tv’de tekrardan yayında ve popüler oldu

Aramızda Kalsın, Star TV’de yayınlanan, TMC Film yapımcılığında ekrana gelen, senaryosunu Selin Tunç’un kaleme aldığı , Hatice Memiş’in yönetmenliğinde başlanılan, 16.bölüm itibarıyla ise Güzide Balcı’nın yönetmenlik koltuğuna oturduğu,cast direktörlüğünü Gözde Ceyhan ‘ın yaptığı, başrollerini Uğur YücelBinnur KayaGökçe Bahadır ve Caner Cindoruk‘un paylaştığı, Perşembe akşamları ekrana gelen, komedi türündeki televizyon dizisidir.

Dizi için ilk olarak “Yadigar” adı düşünülmüş, fakat sonrasında “Aramızda Kalsın” olarak değişmiş ve ilk bölümü 19 Eylül 2013 Perşembe akşamı yayınlanmıştır. 4×4 grubunun solisti Deniz Tuzcuoğlu’nun dizi için özel olarak yazıp bestelediği “Yadigar” adlı parça ve Aytuğ Yargıç tarafından bestelenen diğer fon müzikleri birleştirilip, diziye özel bir albüm çıkarılmıştır. Yonca Lodi tarafından seslendirilen parça, 10. bölümün son sahnesinde yayınlanmış, izleyenlerin beğenisini kazanmış ve sosyal medyada da adından sıkça söz ettirmiştir. 22 Ocak 2015’te ekranlara veda etmiştir.

Konu

Gaziantep’te yaşayan ve iki çocuk sahibi olan Yadigar’ın hayatı, 12. evlilik yıldönümünde değişir. Kocası Halil’in onu aldattığını öğrenir ve çocukları Yaren ve Yunus’u da alarak babasının evine gider. Orada da üvey annesi tarafından istenmediğini anlayan Yadigar, geçmişi yad etmek için annesinin eski sandığını kurcalar ve bir mektup bulur. Annesinin ona emanet bıraktığını, emaneti verdiği kişiye; ona ve Yadigar’a sahip çıkmasını ister.Yadigar hiç boş durmadan annesi Refika’nın süt kardeşi Hüsne’ye bıraktığı emanetin peşine düşer. Emaneti saklayan Hüsne ve Bahattin Celepoğlu’nun tek derdi ise, batmak üzere olan et lokantalarını kurtarmaktır. Hüsne umudunu yıllar önce İtalya’ya gitmiş şef olan erkek kardeşi Civan’a bağlar. Civan İstanbul’a dönecek, lokantanın başına geçecek ve nihayet Hüsne ve Bahattin’e rahat nefes aldırabilecektir. Bir tarafta gelmesinden en çok korktukları Yadigar, diğer tarafta binbir zorlukla eve getirdikleri Civan… İşte bundan sonra Celepoğlu ailesi için her şey değişir. Dertler, bundan sonra ailenin peşini bırakmayacaktır.

Oyuncular

Uğur Yücel – Bahattin Celepoğlu

Binnur Kaya – Hüsne Celepoğlu

Gökçe Bahadır – Yadigar Yıldız

Caner Cindoruk – Civan Alacan

Cengiz Bozkurt – Halil

Ayça Damgacı – Hatçik

Uğur Serhan – Battal

Bilge Şen – Elmas Celepoğlu

Hikmet Körmükçü – Saliha Celepoğlu

Gamze Karaduman – Arife Celepoğlu

Ecem Çalık – Ceylan Celepoğlu

Ferit Aktuğ – Mahir

Mert Kurdal – Ali

Mutlu Güney – Cemal

Tülay Bursa – Behiye

Melis Mutluç – Yaren

Aybars Kartal Özson – Yunus

Mesut Özkeçeci – Şahin

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin