Salı, Ekim 27, 2020

Artık Google Play Müzik kitaplığınızı YouTube Müzik’e aktarabilirsiniz

Google’ın Google Play Müzik’i daha yeni YouTube Müzik teklifi lehine kapatmayı planladığı anlaşıldı ve şirket geçişi kolaylaştırmak için bazı ilerlemeler kaydetti. Kullanıcıların bu yılın başlarında müzik kitaplıklarını YouTube Müzik’e yüklemelerine izin verdikten sonra – Google Play Müzik’ten getirilen bir özellik – artık tüm kitaplığınızı Google Play Müzik’ten doğrudan YouTube Müzik’e aktarabilirsiniz.

İşlem oldukça basit: Android veya iOS için YouTube Müzik uygulamasını yükledikten sonra , tüm yüklemelerinizi, çalma listelerinizi, eklenen şarkılarınızı ve albümlerinizi, beğenilerinizi, beğenmediklerinizi ve tat tercihlerinizi yeni bir yere aktarmak için bir düğme göreceksiniz. hizmet. YouTube Müzik’in önerileri hemen yeni bilgilerle güncellenir ve Google, kitaplıkları aktarıldıktan sonra kullanıcıları e-posta yoluyla bilgilendirir. İşlem burada da gösterilir:

Kullanıcıları harekete geçirmeye teşvik etmek için Google, zaman içinde YouTube Müzik’te iyileştirmeler yapıyor. Çalma listelerinde artık 1.000’e kadar 5.000 şarkı bulunabilir ve yerel parçaları yüklüyorsanız, Google play Müzik’in izin verdiği miktarın iki katı olan 100.000’e kadar desteği destekler. Çevrimdışı dinlemek ve şarkı sözlerini müzik şarkıları olarak görmek de mümkündür. Bunun yanı sıra, YouTube Müzik’te 50 milyondan fazla şarkı var ve My Mix, Discovery Mix ve New Releases Mix gibi özellikler dinlenecek bir şey bulmayı kolaylaştıracak.

Google Play Müzik de bir podcast deneyimi sundu ve bu kullanıcılar için Google, abonelikleri ve bölüm ilerlemesini Google Podcast’lere aktarmayı da kolaylaştırdı . Google Podcast’ler uygulaması kısa süre önce iOS’a geçti ve Google ayrıca podcast’ler için bir Podcasts Manager aracı tanıttı ve bu da şirketin go-to podcast servisi olmasını sağladı.

Şimdilik, Google Play Müzik’e bağlı kalmayı tercih edenler yine de yapabilir, ancak Google bu yıl bu hizmeti kapatmayı planlıyor. Şirket, bunun gerçekleşmeden önce “bol miktarda bildirimde bulunacağını” söyledi, böylece kullanıcıların içeriklerini taşımak için zamanları var.

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

Google yapay zeka destekli fotoğraf baskı hizmetini yeniden açıyor

Google, yapay zeka tabanlı Fotoğraflar baskı hizmetini geri getirme sözünü yerine getirdi ve bu sefer daha uygun fiyatlı. Yaklaşan premium baskı serisinde bir kez daha makine öğreniminin her...

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Pil Özellikleri Açıklandı

Hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro'nun Cuma günü gönderilmeye başlaması öngörülüyor, ancak Çin'den gelen videolar sayesinde akıllı telefonlar kapımıza geldiğinde...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin