Salı, Ekim 27, 2020

Ayasofya Temalı Samsung Galaxy Note 20 Ultra Satışta

Dünyada isim yapmış lüks tasarım markalarından birisi olan Caviar, Samsung Galaxy Note 20 Ultra için özel bir tasarım dizayn etti. Note 20 Ultra serisine bir renk seçeneği daha ekleyen Caviar markası, daha iddialı bir renk seçeneği olan mistik bronz renk seçeneği ile ilgiyi üzerine toplamış durumda. Öte yandan bu tasarımda telefon Ayasofya’yı referans alarak dizayn edilmiş.

Özel ve lüks akılı telefon tasarımları ile dünyada pek çok kişi tarafından ilgiyi üzerine toplayan Caviar markası, lüks akıllı telefon tasarımı serisine bir yenisini daha eklemiş durumda. Bu kez akıllı telefon piyasasında en büyük paya sahip olan markalardan birisi olan Samsung’un yeni amiral gemisi olarak tanıtılan Galaxy Note 20 Ultra’yi hedef alarak özel bir tasarıma giden şirket, birbirinden farklı 4 tasarımı piyasaya sunmuş durumda.

Caivar’ın Galaxy Note 20 Ultra için piyasaya sunmuş olduğu tasarımlar, dünyanın dört bir yanından ilgilisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Bunun yanında dünyanın farklı konumundaki ünlü yapılarla bir araya gelmiş mermer ve altın ikilisi tasarım bütünlüğü yeniden yorumlanıyor. Dört farklı modelin her birinden yalnızca 99 adet üretileceğini dile getiren Caviar şirketi, Samsung telefonları beğenmeyenlerin dahi beğenisini toplayacak tasarım modellerini ortaya çıkarmış durumda.

Caviar şirketi, “Hagia Sophia” yani Ayasofya olarak isimlendirdiği Galaxy Note 20 ultra’nın oldukça kaliteli malzemelerden üretildiğini de dile getiriyor. Bunun yanında Ayasofya Camisi’nde de karşımıza çıkan siyah mermer ile mistik bronz renklerini bir araya getirerek yüksek kontrastlı ve iddialı bir tasarımı satışa sunmuş durumda.

Bu modellerin fiyatları ise Caviar şirketi tarafından ortalama olarak 5,750 dolar fiyatında satışa sunulmuş durumda. Ülkemizde ise yaklaşık olarak 46,300 TL ile satışa sunulacak. Belirtmek gerekiyor ki bu fiyat vergilerin eklenmediği bir fiyat diyebiliriz.

Kaynak : teknolojisever

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

GMC 1000HP Hummer elektrikli kamyon!

2022 Hummer Dünya Serisinin ilk oyununun başlangıcına denk gelen Salı günü canlı yayın sırasında, GMC yöneticileri sanal bir aşamaya geçti ve on yıldan...

Apple iPhone 12 iMovie HDR desteği ekledi

Teknoloji devi, iOS için iMovie uygulamasını güncelledi. iPhone 12 Pro'nun en önemli özelliklerinden olan rekor yeteneği zengin gölgelerde ve parlak ile en...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin