Cumartesi, Eylül 19, 2020

BTS üyeleri en büyük hayallerini açıkladı

Ünlü K-Pop grubunun üyeleri pandeminin oluşturduğu koşullar altında en çok diledikleri şeyleri açıkladı.

Dünyaca ünlü K-Pop grubu BTS’nin üyeleri son albümleri Map of the Soul: 7 The Journey’nin detaylarına ve en büyük hayallerine dair açıklamalar yaptı.

Somag News’un haberine göre grubun lideri olan RM (Rap Monster), birisinin “hayal” dediğini ne zaman duysa bunun çok havalı bir ifade olduğunu düşündüğünü söylüyor. RM en büyük arzusunun hayranlarına kendi hayatlarını yaşama konusunda ilham vermek ve onları iten bir güç yaratmak olduğunu belirtiyor.

BTS’nin bir diğer üyesi V’nin şu an en büyük hayaliyse Kovid-19 nedeniyle yaşanan beklenmedik durumun hızla üstesinden gelinmesi. V ayrıca konserler düzenleyip, hayranlarıyla farklı aktivitelere katılmayı da istiyor.

Grubun üyelerinden Jungkook, şu an en büyük hayalinin konser vermek olduğunu söylüyor. Jungkook, dünyanın içinde bulunduğu durumu kavradığını ve zamanını en sevdiği şeyleri yapmaya ayırdığını belirtiyor.

Albümün yayımlanmasına dair çok heyecanlı olduğunu söyleyen J-Hope, en büyük hayalinin gelecekte hep sağlıklı kalabilmek olduğunu ifade ediyor. Şarkıcı sağlığın insanların hayatında çok önemli bir yere sahip olduğuna inandığını söylüyor.

Suga, grubun diğer üyelerinden farklı olarak, bugünlerde bu konuyu çok fazla düşündüğünü fakat buna herhangi bir cevap bulamadığını söylüyor. Suga bunun sebebinin çok fazla hayali olmasından mı yoksa şu an hiçbir şeyin hayalini kurmamasından mı kaynaklandığını bilmediğini belirtiyor. Yine de Suga, dünyanın daha iyi ve barışçıl olmasını diliyor.

Grubun sevilen üyelerinden Jimin de daha önce pandemi nedeniyle oluşan koşulların pek çok şeyi belirsiz hale getirdiğini ve bu yüzden endişe duyduğunu belirtmişti. Jimin, her şey planlandığı gibi yolunda gitmese de herkesin iyi olmasını dilediğini söylemişti.

Elle’nin aktardığına göre son olarak Jin de YouTube’un Dear Class of 2020 etkinliğinde, “Eğer belirsizlik veya yeniden başlama baskısı karşısında kaybolmuş hissediyorsanız, acele etmeyin. Derin bir nefes alın. Her an fırsata dönüşebilecek bir noktayla karşılaşabilirsiniz” ifadeleriyle mevcut belirsizliklere dair rahatlatıcı ifadeler kullanmıştı. 

Kaynak: https://indyturk.com/node/207596/ya%C5%9Fam/bts-%C3%BCyeleri-en-b%C3%BCy%C3%BCk-hayallerini-a%C3%A7%C4%B1klad%C4%B1

Bugün En Çok Okunanlar

“Sosyal İkilem”, Sosyal Medya Kullanıcılarını Yeniden Düşündürüyor

Nextflix'in yayınlamış olduğu "Sosyal İkilem" adlı belgesi izleyen sosyal medya kullanıcıları, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hesaplarının olması gerekip gerekmediğini yeniden değerlendiriyor....

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin