Pazartesi, Ekim 19, 2020

BTS’in Youtube rekorunu yine bir K-pop grubu kırdı

Yaklaşık 2 milyon kullanıcının yorum yaptığı şarkı, trend videolar listesinde de 1 numaraya çıktı.

K-pop grupları Youtube’daki egemenliğini sürdürüyor. Blackpink’in yeni single’ı platformun 24 saat içinde en çok görüntülenen videosu oldu.

Grubun “How You Like That” parçası bir günde 82 milyon kez görüntülendi ve BTS’i ikinci sıraya attı. BTS’nin geçen yıl nisan ayında yayımlanan “Boy with Luv” videosu, 24 saat içinde 74, 6 milyon izlenme sayısına ulaşmıştı.

Yaklaşık 2 milyon kullanıcının yorum yaptığı yeni single, trend videolar listesinde de 1 numaraya çıktı.

Variety’nin müzik editörü Jem Aswad, şu an 146 milyondan fazla görüntülemeye ulaşan şarkıyı “haftanın en iyi single’larından” diye niteledi.

Grubun küresel hayran kitlesine hitap eden üç dakikalık parça, Korece ve İngilizce sözlerden oluşuyor.

Blackpink, Güney Kore’nin üç büyük şöhret yaratım şirketinden biri olan YG Entertainment tarafından 2016’da kuruldu. Grup 4 kadın üyeden meydana geliyor: Jisoo, Jennie, Rosé ve Lisa.

YouTube’daki üye sayısı 39,5 milyonu bulan Blackpink, Eylül 2019’dan beri platformda en çok abonesi olan müzik grubu unvanını taşıyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Facebook Messenger yeni logo ve yepyeni bir tasarıma kavuştu!

Facebook Messenger'a yeni bir görünüm kazandırıyor. Uygulamanın daha canlı bir logoya ve yeni varsayılan sohbet rengine, ek sohbet temalarına (aşk ve batik gibi) ve özel...

Yeni Araştırma Sayesinde Akciğer Kanseri İçin Öngörücü Tedavi Geliştiriliyor!

Akciğer kanseri olan hastalar için kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri, son yirmi yılda uzun bir yol kat etti. Küçük hücreli olmayan akciğer kanseri olan...

Apple Watch YouTube Müzik uygulamasını piyasaya sürdü

Hem iPhone hem de Apple Watch'a sahip ender YouTube Müzik abonelerinden biriyseniz, Google Play Müzik'i bu ayın sonlarında kapattığında soğukta kalmayacaksınız . Bugün itibariyle şirketin Apple Watch için bir YouTube...

Yeni Xbox kullanıcı arayüzü Xbox One’da mevcut

Xbox Series X ve Series S, Xbox One'da yeni sunulan aynı arayüzü paylaşacak. Xbox Series X ve Series S'nin...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin