Pazartesi, Ekim 26, 2020

Call of Duty Modern Warfare & Warzone Güncelleme Hemen indir!

Hem Call of Duty: Modern Warfare’in dördüncü Sezonu hem de oynaması ücretsiz Battle Royale, Warzone başlamak üzere. Yeni sezonun öncesinde, Activision ve Infinity Ward, en son oyun güncellemesinden başlayarak büyük açıklamaya hazırlanıyor.

En son güncellemenin dördüncü Sezon topraklarından önceki son güncelleme olduğu düşünülüyor ve takımlardan gördüğümüz önceki güncellemeler kadar büyük değil.

Ölüm Maçı Hakimiyeti, Bırakma Bölgesi, 7/24 Sevkiyat, Vuruş Evi 24/7, Gunfight Haritalarında Silah Oyunu ve Plunder Quads yeni güncellemenin bir parçası. Bu arada, Gerçekçilik Mosh Çukuru, Hardhat 7/24, Koridor 9’da Temizleyin, Güçlendirilmiş Zemin Savaşı, BR Trios Classic ve Blood Money Trios’a veda etme zamanı.

MW ve WZ’nin dördüncü sezonunun 2 Haziran’da düşmesi bekleniyor, ancak bu henüz Activision ve Infinity Ward tarafından onaylanmadı. Yakında çıkacağını biliyoruz ve Call of Duty 2020’nin ortaya çıkmasıyla bir bağ kurması bekleniyor.

Eurogamer’e göre  , haberlerin henüz Activision tarafından resmen açıklanmamasına rağmen, bir sonraki Görev Çağrısı “Görev Çağrısı: Black Ops Soğuk Savaş” olarak adlandırılacak.

Yeni nesil konsolların ortaya çıkmasıyla, bir sonraki CoD’nin platformlar arası olacağına, Xbox One, PS4, PC ve yaklaşan PS5 ve Xbox Series X’de piyasaya sürüleceğine inanılıyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Quibi kapandığını doğruladı

Quibi'nin kurucuları, fikrin 'yeterince güçlü' olmayabileceğini kabul etti. Jeff Katzenberg / Meg Whitman liderliğindeki Quibi'nin piyasaya sürülmesinden ancak altı...

Netflix bu yıl 200 milyon aboneye ulaşacağını tahmin ediyor

Netflix abone olma, son çeyreğine ait sonuçları ( PDF ) yayınladı ve kendi tahminlerini biraz kaçırdığını ortaya koydu ve son üç ayda tahmin ettiği 2,5 milyon yerine...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

Ford kendi kendine araba hizmetine güç sağlamak için Escape SUV kullanacak

Şirket, otomobilin ticari bir hizmet başlatmak için ihtiyaç duyduğu tüm teknolojilere sahip olduğunu söylüyor. Ford, en son otonom test...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin