Çarşamba, Ekim 21, 2020

Call of Duty: Warzone’un Yeni Modu Tamamen Ağır Zırhlı Kamyonlardan Oluşuyor

Call of Duty: Warzone 6. sezonu yeni başladı ve geliştirici Infinity Ward yayınladığı yeni sınırlı süreli oyun moduyla şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni mod Recon: Armored Royale olarak adlandırılıyor. Bu yeni mod, taretlerle ve taşınabilir bir satın alma istasyonuyla donatılmış dev zırhlı kamyonların etrafında şekilleniyor.

Recon: Armored Royale, Warzone’un en yeni ve sınırlı süreli modu!

Recon: Armored Royale, Warzone’un normal Quads maçlarına benzer şekilde kurulmuştur. Her biri dört oyuncudan oluşan birkaç takım vardır ve herkes yalnızca bir tabanca ile başlar, ancak silah bulabilir veya satın alma istasyonlarından satın alabilir ve ayakta kalan son takım kazanır. Bununla birlikte, battle royale modunda olduğu gibi haritanın rastgele bölgelerine düşmek yerine, bu moddaki her oyuncu, ekibinin belirlenmiş zırhlı aracına düşecektir.

modern warfare

Bu araçlar, normal Warzone maçlarındaki kargo kamyonlarına benziyor, ancak tabiki bazı yükseltmeler de var. Birincisi, yeni zırhlı kaplamaları sayesinde kargo taşıyan araçlardan daha ağır bir şekilde güçlendirildiler ve bu da onlara fazladan can veriyor. Bu yeni zırhlı kamyonların arkasına, oyuncuların kontrol edebileceği kuleler ve maç devam ederken kamyonu onarabilen veya yükseltebilen özel bir satın alma istasyonu da var.

Bu kamyonlar aynı zamanda bir üyesini kaybeden takımlar için mobil yeniden doğma noktaları olarak da hizmet ediyor. Modda ölürseniz, güvenli olduğu sürece ekibinizin kamyonunda yeniden canlanırsınız. Ne yazık ki, başka bir takım kamyonunuzu yok ettiğinde, sizin için artık yeniden doğma olmayacak!

Recon: Armored Royale modunda Gulag yoktur. Kamyonunuzu mobil satın alma istasyonunu kullanarak veya bir benzin istasyonuna sürerek onarabilir ya da yüksek bir ücret karşılığında kamyonunuzu tamamen, normal bir satın alma istasyonundan yeniden başlatabilirsiniz.

call of duty-warzone

Kurallar normal battle royale moduyla aynı olduğu için, ayakta kalan son takım kazanır. Kamyonlar büyük bir avantaj sağlasa da, takımınızın kazanması için mutlaka bir tane olması gerekmez. Recon: Armored Royale’de zırhlı kamyonunuz olmadan da kesinlikle kazanabilirsiniz, ancak oyunun bu şekilde daha zor geçeceğini hatırlatmakta fayda var..

Recon: Armored Royale, Call of Duty: Warzone 6. sezonunun bir parçası ve şimdi yayında. Bu sınırlı süreli bir mod olduğu için yalnızca kısa bir süre için mevcut olacak.

Bugün En Çok Okunanlar

Windows 10 Build 20231.1005 Yayında

Microsoft, Geliştirme kanalına kayıtlı kullanıcılara Windows 10 toplu güncelleştirmesi KB4586238'i resmi olarak yayımladı ve böyle bir yamadan bekleyebileceğinizin aksine, büyük bir değişiklik...

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en...

Google ‘Aramaya Devam Et’ özellikleri başlıcak!

Google I / O 2020 iptal edildiğinde, en son AI yükseltmeleri hakkında daha fazla bilgiyi 15 Ekim'de öğreneceğiz. Apple'ın...

YouTube Covid aşısına ilişkin yanlış bilgileri ortadan kaldıracak

YouTube Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Covid-19 aşıları hakkındaki uzman fikir birliğiyle çelişen içeriği kaldıracağını ve pandemi hakkında yanlış bilgilendirme konusundaki politikalarını güncelleyeceğini...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin