Cumartesi, Ekim 31, 2020

En çok satan Xiaomi araç kameraları

Araç Kamerası Xiaomi Dashcam DVR 1080P

Xiaomi Dashcam DVR 1080P, modern, gelişmiş bir tasarımla ilk görüşte kullanıcıları önceki nesillerden daha iyi fethediyor. Yüksek dayanıklılığa sahip ABS plastikten yapılmış kamera kabuğu, birçok farklı çevre koşulunda kullanılabilir. Objektif ile birleştirilen Sony IMX322 CMOS görüntü işleme sensörü, f1,8 diyafram açıklığına, 160 dereceye kadar kayıt açısına sahip, düşük ışıkta bile daha iyi ve daha kapsamlı bir çekim cihazı haline getiriyor.

Xiaomi Dashcam DVR 1080P Araba Dashcam, sürücülerin trafik sırasında gözlemlemesini kolaylaştıran keskin bir 2,7 inç ekrana sahiptir. Sadece göze çarpan bir ‘görünüme’ sahip olmakla kalmaz, bu ürün Mstar MSC8328P yongasıyla da yükseltilir. Bu, Full HD videoların 60 fps’de sorunsuz ve keskin bir şekilde kaydedilmesini mümkün kılar. Buna ek olarak, Xiaomi Dashcam DVR 1080P ayrıca 64GB bellek kartını destekleyerek kullanıcıların yer kalması konusunda endişelenmeden aynı anda birden fazla video kaydetmelerine izin veriyor.

Xiaomi 70mai Pro Yolculuk Kamerası

Xiaomi 70mai Pro bir araba kamerasıdır. Sony IMX335’in ileri teknoloji görüntü işleme çipi, 140 derece geniş açılı lens ve WDR arka ışık kaydı sayesinde, ürün 1944p çözünürlüğe kadar geniş ve keskin bir şekilde video kaydedebilir. Kullanıcılar sadece keskin, otantik görüntüler değil, Xiaomi 70mai Pro seyahat kamerasını aşağıdaki gibi bir dizi akıllı özellikle takdir ediyor:

  • ADAS desteğiyle görüntüleme hızı (bu özellik ek GPS ve manuel yükseltme gerektirir).
  • Park izleme (bu özellik araç aküsünden elektrik çalıştırmak için ek bir modül gerektirir).
  • Sesli uzaktan kumanda.
  • 70mai’nin yazılımı ile akıllı bağlantı kurabilme.
  • Destek haddeleme kaydı (yeni kayıt, hafıza kartı dolduğunda eski silin).
  • 64GB hafıza kartı desteği.

Yolculuk Kamerası Xiaomi 70 Minutes Dashcam

Xiaomi 70 Dakika Dashcam, çok fazla kurulum alanı gerektirmeyen benzersiz, kompakt bir tasarıma sahiptir. Kameranın önü, ışık iletimini arttıran, yansımayı azaltan ve yüksek sıcaklıklara maruz kaldığında aşırı ısınmayı önleyen 7 katmanlı bir cam küresel cam katmanıdır.

Ürün, Sony’nin entegre IMX323 görüntü sensörüne sahiptir ve görüntünün her zaman keskin ve gerçek olmasını sağlamak için Full HD video kaydını destekler. 130 derecelik dönen bir objektifle bu cihaz aynı anda 3 şeritten fazla kayıt yapabilir. Buna ek olarak, Xiaomi 70 Minutes Dashcam ayrıca ses kontrolü ve kablosuz wifi bağlantısı yapabilen bir ses mikrofonu ile donatılmıştır.

Xiaomi Yi Araba 2 1296P yolculuk kamerası

Xiaomi Yi Car 2 1296P dashcam, bir dizi iyileştirme ile ilk neslin yükseltilmiş versiyonudur: Tam 1080p’den 2K’ya kadar çözünürlük, görüş açısı 130 dereceden 165 dereceye yükseltildi. ADAS özelliği, cihazın çarpışma, şerit uyarısı konusunda uyarmasına yardımcı olarak kullanıcıların daha güvenli bir şekilde araç kullanmasına yardımcı olur.

Xiaomi Yi Car 2 1296P, profesyonel 6G lensleri ve H.264 video kodlama teknolojisi sayesinde keskin, otantik videolar sunar. Ayrıca, bu ürün aynı zamanda 2.4GHz kablosuz wifi’ye bağlanabilir ve kullanıcıların canlı görüntüleri izlemesine, kayıtlı kayıtları oynatmasına veya arkadaşlarınızla kolayca paylaşmasına olanak tanır.

Xiaomi Yi Smart CAR DVR dashcam

Xiaomi Yi Akıllı Araba DVR, sadece yaklaşık 74g ağırlığında oldukça kompakt tasarlanmıştır. Dış kabuk UV PU plastikten yapılmıştır ve yanmaz malzemeyi birleştirerek kameranın yüksek sıcaklıklı ortamlarda çalışmasına yardımcı olur.

2,7 inç geniş ekran ve 165 dereceye kadar süper geniş açılı lense sahiptir. Şerit ve çarpışma uyarısı ile ADAS akıllı sürüş yazılımı, sürücüleri daha güvenli hale getirmek için harika bir yardımcıdır. Buna ek olarak, Xiaomi Yi Akıllı Araba DVR cruise kamera, Xiaomi tarafından geliştirilen uygulama ile geceleri iyi kayıt yapabilir ve wifi’yi bir akıllı telefona bağlanabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Nükleer Motor: NASA İnsanları Sadece Üç Ayda Mars’a Taşıyacak

NASA, ilk insan mürettebatını 2030'lu yıllarda Mars'a göndermeyi hedefliyor. Nasa için tasarlanan nükleer motor ile birlikte 40 milyon milden fazla yolculuğu şu...

Nükleer Motor: NASA İnsanları Sadece Üç Ayda Mars’a Taşıyacak

NASA, ilk insan mürettebatını 2030'lu yıllarda Mars'a göndermeyi hedefliyor. Nasa için tasarlanan nükleer motor ile birlikte 40 milyon milden fazla yolculuğu şu...

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin