Cumartesi, Temmuz 11, 2020

En İyi 5 Görüşme (Çağrı) Kaydetme Uygulaması iOS & Android

Telefon ile en iyi 5 görüşme , Akıllı telefonlarımızdaki çağrı kaydetme uygulamaları iş icabı telefonda görüşmelerimizden sevdiklerimizden gelen çağrıları uzun yada kısa olsun kaydetmemiz için büyük kolaylık sağlıyor. Genellikle iş görüşmelerinde kurumunuza hesap verme konusunda telefon konuşma kayıtlarını saklamak bize büyük avantaj sağlamaktadır. Bazende özel görüşmelerinizi saklamak sen bana bunu demedin söylememiştin olayı açısından hayat kurtarıcı bir kolaylıktır.

Xiaomi, OnePlus gibi akıllı telefon üreticileri telefon aramalarını kaydetme özelliğini herhangi bir uygulama gerekmeksizin varsayılan olarak gelmektedir. Diğer android telefonlarda ve iOS’da bu özellik bulunmamaktadır.

iOS & Android’de Telefon Görüşmesi Nasıl Kaydedilir ?

Bunun en basit yöntemi karşı taraf ya da siz aradığınızda görüşmenizi hoparlöre alarak başka bir akıllı telefon vasıtasıyla ses kaydı yaparak görüşmenizi rahatlıkla kaydedebilirsiniz. Tabi bu yöntem ses netliği ve dış seslerden etkilenme durumundan çok sağlıklı ve güncel bir yöntem değildir.

Mümkün olan en iyi yol, telefon görüşmelerini kaydetmek için görüşme kayıt uygulamalarını kullanmaktır. Bundan dolayı işinizi kolaylaştırmak için en iyi uygulamaları sizleri için liste haline getirdim. Bu uygulamaları kullanarak telefon konuşmanızın bir kaydını telefon belleğine kaydedecektir.

En iyi 5 listeyi hem Android hem iOS için iki ayrı liste oluşturmak durumunda kaldık. Bunun nedeni iki ayrı işletim sisteminde ortak uygulamaların olmayışıdır.

En İyi 5 Görüşme (Çağrı) Kaydetme Uygulaması iOS

1.Automatic call recorder

‎Automatic call recorder ●

İndir QR-Code ‎Automatic call recorder ● Developer: Arun Nair Ücretsiz

Kullanımı basit güzel arayüzlü çağrı kaydetmesi uygulaması olan Automatic call recorder bir çok özellik içermektedir. Hem ücretsiz hem de ücretli olan uygulamada kayıtları Google Drive, Dropbox, Onedrive’a yedekleyebilir, konuşmalarınız 50 dilde metine dökebilirsiniz. Çağrılarınızı kaydederken numaralara erişmek için ücretlendirecektir. Aylık 6.99$ full sürümünü kullanabilirsiniz.

2. Call Recorder – Call Buddy

‎Recorder+ Call Recorder

İndir QR-Code‎ Recorder+ Call Recorder Developer: Mert Uzumcu Price: Free+

Türk yazılımcı Mert Üzümcü tarafından geliştirilen uygulama arayüzü olsun kullanımı olsun gayet güzel bir uygulamadır. Böyle güzel bir uygulamanın bir türk girişimci tarafından geliştirilmesi gayet gurur verici. 45 gün ücretsiz deneme sürüm olan uygulamada sınırsız sürede görüşme kaydı gerçekleştirebilirsiniz.  iOS platformunda güvenlik amaçlı otomatik olarak ses kaydı yapılamamaktadır. iOS’da çağrıları kaydetmenin tek yolu konferans yoluyla kayıt işlemidir. Diğer uygulamalar gibi bu uygulamada bu yöntemi kullanmaktadır. Kaydettiğiniz görüşmeleri dropbox, icloud, e-mail olarak paylaşabilirsiniz ve istediğiniz gibi düzenleyebilir ismini değiştirebilirsiniz. Aylık premium üyelik 24,99 TL yıllık 199,9 TL’dir.

3. TapeACall: Call Recorder

‎TapeACall: Call Recorder

İndir QR-Code‎ TapeACall: Call Recorder Developer: Epic Enterprises Ücretsiz

7 gün ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama diğer iOS platformlarındaki uygulamalar gibi sınırsız özellikleri açmadan bir işe yaramamaktadır.

4. Call Recorder plus ACR

‎Call Recorder plus ACR

İndir QR-Code‎ Call Recorder plus ACR Developer: 2traces Ücretsiz

Haftalık ücretsiz olarak 10 kayıt alma imkanı sağlamaktadır. Çağrı kayıtlarınızı aiff ve waw uzantılı olarak kaydeder ve saniyeler içinde indirmenizi sağlar. Premium özelliği haftalık $1.49 eve aylık $4.49 ücretindedir.

5. Call Recorder for Me

‎Call Recorder for Me

İndir QR-Code‎ Call Recorder for Me Developer: Neosus Price: Free+

3200 oylama sonucu 4.6 puan ile en yüksek puanı alan Call Recorder for Me uygulaması birkaç kolay dokunuş ile konuşma biter bitmez kayıtlara ulaşabilir, diğer cihazlarla paylaşabilir, diğer uygulamalara aktarabilir ve sınırsız kayıt alabilirsiniz.

Call Record Pro $49.99 Call Record Pro $5.99 Weekly Business Pack $9.99 Call Record Pro $39.99 Monthly Business Pack $24.99 Call Record Pro $29.99 gibi ücretlerde üyelikleri bulunmaktadır.

Telefon ile En İyi 5 Görüşme

1. Arama Kaydedici

Arama Kaydedici

İndir QR-Code Arama Kaydedici Developer: Appliqato Ücretsiz

İstediğiniz telefon görüşmesini  kolayca kaydedebilir ve hangi aramayı saklayacağınızı kendiniz karar verebilirsiniz. Kaydedilecek aramaları ve göz ardı edilecek aramaları belirleyebilirsiniz. Kaydı dinleyebilir, notlar ekleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Google Drive ve Dropbox’a kolayca yedekleyebilirsiniz.  100 milyondan fazla indirilen uygulamanın pro versiyonu sadece 13 TL’dir.

2. Görüşme Kayıt – ACR

Görüşme Kayıt - ACR

İndir QR-Code Görüşme Kayıt – ACR Developer: NLL Ücretsiz

Görüşme Kayıt – ACR uygulaması görüşme kayıtlarını gruplayabilme, kayıtları otomatik olarak e-mail gönderme, kayıtlarda isim ve fotoğraf gösterme, şifreli koruma, buluta yükleme gibi birçok özellik bulundurmaktadır. PRo versiyonunu sadece 4,99 TL’ye sahip olabilirsiniz.

3. Call Recorder Automatic

Call Recorder Automatic

İndir QR-Code Call Recorder Automatic Developer: Tap-Mobile Ücretsiz

310.000 oydan 4.2 gibi yüksek bir oy olan uygulama yüksek ses kalitesi, engel listesi, isim ve fotoğraf gösterme, otomatik kayıt gibi birçok özelliğe sahiptir. Pro versiyonunu ₺8,19-₺40,99 fiyatları arasında alabilirsiniz.

4. Çağrı kaydedici

Çağrı kaydedici

İndirQR-CodeÇağrı kaydedici Developer: CRYOK SIAPrice: Free 

Blackbox otomatik arama kaydetmek için güvenilir bir araç olarak geliştirilmiş profesyonel bir arama kaydedicidir. Temiz bir arayüzle tasarlanan sağlam bir yardımcı platform üzerinde gelişmiş arama kaydetme teknolojisine sahiptir .

5. Arama kaydı – Cube ACR

Arama kaydı - Cube ACR

İndir QR-Code Arama kaydı – Cube ACR Developer: Catalina Group Ücretsiz

Play store’da en yüksek oyu alan ve en sevilen uygulama 287.000 kişiden 4.6 puan oy alarak Android kısmındaki en iyi çağrı kayıt uygulaması olmuştur. 

– Tüm aramaları otomatik olarak kaydeder.
– Seçilen kişileri otomatik olarak kaydeder.
– Hariç tutulacak liste oluşturabilirsiniz.
– Manuel kaydetme.
– Uygulamada oynatma
– Akıllı hoparlör değiştirme.
– Yıldızlı kayıtlar.

Premium özellikler:
– Bulut desteği.
– Pin kilidi
-Daha fazla ses biçimi. Aramalarınızı MP4 biçiminde kaydedin ve kalitelerini değiştirin.
-Hafıza kartına kaydedin.
-İşaretlemek için sallayın.
-Akıllık depolama yönetimi.
Arama sonrası eylemler. Anında oynat, paylaş veya konuşma biter bitmez sil.

3,09 Tl ile   10,99 TL arasında Premium özellikleri açabilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

Instagram fotoğrafıyla viral olan 61 yaşındaki Madonna’nın gençlik sırrı ne?

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Madonna, Instagram’da verdiği pozla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. 61 yaşındaki şarkıcının aynanın karşısında verdiği pozu 600 binden fazla takipçisi beğendi.

Amber Heard’dan Johnny Depp’e yeni suçlamalar: “Uyuşturucu fotoğrafları” mahkemeye sunuldu

Johnny Depp’in tabloid gazete The Sun’a açtığı dava bu hafta görülmeye başlandı. 57 yaşındaki aktörün, eski eşi Amber Heard’a şiddet uyguladığını ileri...

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia…

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia edildi. Bu kararın ardından sosyal medyada markayı destekleyen ve...

Johnny Depp, kızına 13 yaşındayken kızına marihuana içirdiğini itiraf etti: “Sorumlu bir ebeveyn olmak istedim”

Johnny Depp, kızı Lily-Rose’a 13 yaşındayken marihuana verdiğini açıkladı ve bunun “sorumlu ebeveynlik” olduğunu iddia etti. Aktörün açıklaması, The Sun...

Benzer Haberler

Artık Microsoft Outlook’ta gerçek zamanlı bir anket oluşturabilirsiniz

Yerel Microsoft Forms entegrasyonu sayesinde, artık Outlook'taki bir e-posta iletisiyle anında, gerçek zamanlı bir anket oluşturabilirsiniz. Anketi gönderdikten sonra, alıcılar anket bağlantısını ayrı...

Korona virüs etkisi: Teknoloji devlerinin toplam değeri 5 trilyon dolara yaklaştı

Facebook, Apple, Amazon ve Microsoft borsada yaşanan artış sonrası tüm zamanların rekorunu kırmaya yaklaştı. ABD merkezli 4 teknoloji şirketinin toplam piyasa değeri...

Irkçılık karşıtı harekete bağış yapan BTS’in ardından ARMY’ler devreye girdi, 24 saatte 1 milyon dolar toplandı

Kampanyayı organize eden hayran sayfası, “Hedefe ulaşıp ulaşamayacağımızı gerçekten bilmiyorduk” dedi. Ünlü K-pop grubu...

Samsung’un 5 Ağustos’ta Galaxy Note 20 ve Fold 2’yi tanıtacağı bildirildi

Hem Samsung Galaxy Note 20 hem de Galaxy Fold 2, Samsung'un yaklaşmakta olan amiral gemisi kategorisi akıllı telefon olacak ve Samsung'un birbirinden...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Instagram fotoğrafıyla viral olan 61 yaşındaki Madonna’nın gençlik sırrı ne?

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Madonna, Instagram’da verdiği pozla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. 61 yaşındaki...

Amber Heard’dan Johnny Depp’e yeni suçlamalar: “Uyuşturucu fotoğrafları” mahkemeye sunuldu

Johnny Depp’in tabloid gazete The Sun’a açtığı dava bu hafta...

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia…

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia...