Cumartesi, Ekim 31, 2020

En İyi 5 Link Kısaltma Servisi

Link kısaltma servislerini kullanarak milyonlarca site reklam linki veriyor. Bu durumu avantaja dönüştürerek sizde para kazanabilirsiniz. Bu adreslerin sağlamış olduğu en büyük avantajlardan bir tanesi herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duyulmamasıdır. Her yaştan insan bu yöntemle gelir elde edebiliyor. Üstelik bir internet adresinizin olmasına da gerek kalmıyor.

Kısaltılmış linkleri internet üzerinden ya da kişisel blog sayfanızda paylaşabilirsiniz. Kısaltılmış linkinizi gören her kişi sizin için bir para kazanma potansiyeli doğuracaktır. Bir çok sistem her tıklama başına ödeme yapar.

Link Kısaltma Siteleri Nasıl Çalışır?

Bu servis uygulamaları, kısalttığınız her linke getirdiğiniz ziyaretçi başına ödeme yapar. Siz yeni ziyaretçi getirdiğiniz zaman onlarda bu sistemi fark ediyor ve üye oluyor. Bu döngü ile devam edince doğal olarak sisteminiz daha da büyüyor. Kısaltılmış linke giriş yapan kullanıcılar 5 saniye bekletilir ve hedef sayfaya yönlendirilir. Bu 5 saniye içerisinde Link Kısaltma servisi reklam göstermektedir. Bu gösterim tamamlandıktan sonra servis ya otomatik olarak orijinal adrese gider. Kazandığınız parayı PayPay, Skrill ya da Papara yöntemiyle alabilirsiniz.

LinkTL

Link Kısaltma Sitesi, internet üzerinde ziyaret ettiğiniz bağlantılar üzerinden para kazanabileceğiniz servislerden bir tanesidir. Sisteme ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Üyelik sonrasında bağlantılarınızın istatistiklerini de raporlayabilirsiniz. Uzun ve rahatsız edici linklerinizi kısa hale getirmek için LinkTL servisinden yararlanabilirsiniz. Servis 1000 görüntülenmeye 5 ile 8 dolar arasında ücret ödemektedir.

BC VC

BcVc, sahibi Türk olan ve hızla yükseliş gösteren sitelerden bir tanesidir. Son derece güvenilir bir Link Kısaltma Sitesi olan bu site diğer servislere göre daha güvenilir bir hizmet veriyor.

Adfly

Adfly, link kısaltıp para kazanabileceğiniz en eski sistemlerden bir tanesidir. Her 1000 görüntülenmeye 3$ ile 13$ arası para veren bu sistem üyelerini memnun etmeye devam ediyor.

Linkshrink

Linkshrik’te popüler ve çok kazandıran sitelerinden bir tanesidir. Linkshrink sistemi de diğer sistemler kadar güvenilirdir. Ülkelere göre verilen kazançlar farklılık göstersede 1000 görüntülenmeye ortalama 2$ ile 6$ dolar arasında para kazanmanızı sağlar. Ayrıca yine referans sistemiyle sizin linkinizden üye olan arkadaşlarınızın kazancından da %20 lik komisyon alabilirsiniz.

Ouo.io

Ouo.io, ülkemize hızlı giriş yapan servislerinden bir tanesidir. Göze hoş gelen ve spam olarak algılatmayan alan adı sayesinde para kazanmanıza yardımcı oluyor. Bu servis, çeşitli özellikler ve kişiselleştirme olanaklarıyla beraber gelmektedir.

Bugün En Çok Okunanlar

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

Apple One abonelik paketi 30 Ekim’de başlıyor

Arcade, Müzik, TV +, iCloud ve daha fazlası. Elma resmen ortaya “Apple biri” abonelik paket kısmındaki geri İzle olay Eylül ayında. Bugün, şirketin üç aylık...

Nükleer Motor: NASA İnsanları Sadece Üç Ayda Mars’a Taşıyacak

NASA, ilk insan mürettebatını 2030'lu yıllarda Mars'a göndermeyi hedefliyor. Nasa için tasarlanan nükleer motor ile birlikte 40 milyon milden fazla yolculuğu şu...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin