Perşembe, Ekim 22, 2020

En iyi 9 Apple Watch uygulaması

En iyi 9 Apple Watch uygulaması Saatin kan oksijen seviyesi izleme de dahil olmak üzere yeni özellikleri, orijinal olarak bileğiniz için bir iPhone olması amaçlanan , üçüncü taraf uygulamalarla dolu  cihazın bir sağlık ve fitness takipçisine geçtiğini işaret ediyor . Ve yerel uygulamalarının, indirebileceğiniz herhangi bir uygulamadan daha kullanışlı olduğu kanıtlandı. 

Dahil şirketler Amazo, eBay, Target ve TripAdvisor Elma İzle uygulamaları desteği düşmüş, ama bizim var telefonlar , tabletler ve dizüstü bilgisayarlar olanlar için. Önemli olan yerleşik Aktivite izleyici, Mesajlar ve Telefon uygulamaları – hızlı ve kolay bir bakış için elimizde olmasını istediğimiz şeyler. 

Hali hazırda kullanmıyor olabileceğiniz birkaç yerel Apple Watch uygulaması.

1. Noise

Apple Watch Series 4 veya sonraki bir modeline sahipseniz, ortamınızdaki ortam sesini ölçmek için Gürültü uygulamasını kullanabilirsiniz . Desibel seviyesi işitme duyunuzun etkilenebileceği bir noktaya yükseldiğinde, uygulama bileğinize bir dokunuşla sizi bilgilendirebilir. 

2. Cycle Tracking

Kadınlar, baş ağrısı veya kramplar gibi akış bilgileri ve semptomlar dahil olmak üzere adet döngünüzle ilgili ayrıntıları kaydetmek için Döngü İzleme uygulamasını kullanabilir. Bu verileri kullanarak uygulama, bir sonraki adet döneminizi veya doğurganlık döneminizin başlamak üzere olduğunu tahmin ettiğinde sizi uyarabilir. 

3. ECG

Apple Watch Series 4 veya sonraki bir modeline sahipseniz, elektrokardiyogram (bazen kardiyologlar tarafından EKG olarak adlandırılır) çekmek için EKG uygulamasıyla birlikte çalışan bir elektrikli kalp atış hızı sensörünüz vardır . Ayrıca bir iPhone 6S veya daha yenisine ihtiyacınız olacak ve hem telefonun hem de saatin sırasıyla iOS ve WatchOS’un en son sürümünde olması gerekecektir. Ayrıca tüm bölgelerde mevcut değildir. 

4. News

News uygulaması, ilgi alanlarınıza göre seçtiği hikayeleri size göstererek, güncel olayları anında takip etmenize yardımcı olur. Ancak, tüm bölgelerde mevcut değildir. 

5. Breathe

Nefes uygulaması nefes (Haber app olduğunu kontrol ettikten sonra özellikle kullanışlı olabilir): Eğer sadece bunu yapmak için birkaç dakika her gün almayı unutmayın yardımcı olur. Nefes hatırlatıcılarını ayarlayabilir veya sessize alabilir ya da duraklatma ve gevşeme konusunda yardım almak istediğinizde uygulamayı açabilirsiniz. Sizi 1 ila 5 dakika boyunca nefes alıp vermeye teşvik eden bir animasyon göreceksiniz. Bu nefes seansları sırasında kalp atış hızınızı da kontrol edebilirsiniz. 

6. Remote

Bir Apple TV’niz varsa, her iki cihazın da aynı Wi-Fi ağına bağlı olduğunu varsayarak saatinizi başka bir uzaktan kumanda olarak kullanabilirsiniz. Saat yüzünde kaydırmak, Apple TV menü seçenekleri arasında gezinmek ve şovları oynatmak veya duraklatmak için Remote uygulamasını kullanın. 

7. Camera

Saatinizin kendisiyle fotoğraf çekemezsiniz. Ancak Kamera uygulamasıyla saatiniz, iPhone’unuzun kamerası için bir uzaktan kumanda görevi görebilir. Selfie çekmenize veya odanın diğer ucunda telefonunuzla kayıt yapmaya başlamanıza yardımcı olmak için kullanın, böylece sonunda o büyük grup çekimindeki herkesi yakalayabilirsiniz.

8. Walkie-Talkie

Telsiz uygulaması size bir Apple İzle giyen başka biriyle sohbet etmek için bir telsiz gibi Saatinizi kullanmanızı sağlar. Konuşmak için bir düğmeye basıyorsunuz ve cevabı dinlemek için bırakıyorsunuz. Uygulama tüm bölgelerde mevcut değildir ve her iki katılımcının da Bluetooth bağlantısı üzerinden iPhone, Wi-Fi veya hücresel bağlantıya sahip olması gerekir . Ayrıca uygulama aracılığıyla biriyle bağlantı kurmak için bir daveti kabul etmelisiniz – sizinle konuşmaya başlayamazlar. 

9. Voice Memos

İPhone’da olduğu gibi, kişisel notlarınızı ve hareket halindeyken hatırlamanız gereken şeyleri kaydetmek için Apple Watch’unuzdaki Sesli Notlar uygulamasını kullanabilirsiniz. Saate kaydettiğiniz sesli notlar, aynı Apple Kimliği ile giriş yaptığınız diğer tüm iOS aygıtlarıyla otomatik olarak eşitlenir . 

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla Model 3 2021 yenilemesi iyileştirmeler sunuyor

Uzun Menzilli Çift Motorlu versiyon, 353 mil (tahmini) menzile 30 mil artış sağladı. Tesla'nın 2021 Model 3 ve Model...

Tokyo Olimpiyatları: Rus Bilgisayar Korsanları Oyunları Hedef Alıyor

İngiliz yetkililere göre, Rus bilgisayar korsanları Tokyo Olimpiyatları Oyunlarını kesintiye uğratmayı hedefliyor. İngiltere dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın GRU askeri istihbaratının ilgili yetkililere ve...

Google Güvenilir Kişiler uygulamasını durdurdu!

Google Güvenilir Kişiler uygulaması Birkaç yıl önce, Google inşa edilmiş ve kısaca onun muhafaza Güvenilir Kişiler uygulaması üzerinde iOS ve Android'i. Konumunuzu yakın arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin