Cuma, Aralık 4, 2020

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en iyi seçimlerimiz yazımızın devamında.


Yıllar içinde ses teknolojisi ilerledikçe, taşınabilir kablosuz Bluetooth hoparlörlerin fiyatları önemli ölçüde düştü. Daha da iyisi, ürünlerin kalitesinde de bir gelişme gördük. Maliyete bakılmaksızın, ses kalitesi oldukça iyi seviyelere geldi.

Taşınabilir bir Bluetooth hoparlörün müziğinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yere yanınızda götürmenin en iyi yolu olduğunu söylemeliyiz. Müziklerinizi yalnızca bir telefon, tablet veya bilgisayardan yayınlamakla kalmaz, aynı zamanda o çok önemli Bluetooth bağlantısıyla gerçekten ayarlamak istediğiniz aramalar veya toplantılar için ses kaynağı olarak küçük bir hoparlörü de kullanabilirsiniz.


En iyi Taşınabilir Bluetooth hoparlörleri sizler için inceledik. Seyahat ve outdoor faaliyetleriniz için çok uygun olan ve yine mükemmel ses çıkışına sahip olan küçük ve hafif modellere odaklanarak güncel favorilerimizi sizlerle paylaştık. Ayrıca harika ses üreten, sağlam pil ömrüne sahip ve çok pahalı olmayan modelleri de vurguluyoruz. Sizin için en iyi taşınabilir Bluetooth hoparlörü arıyorsanız, okumaya devam edin.

Bose Soundlink Micro: Boyutunun Sınıfındaki En İyi Ses

Bose Soundlink Micro

Bose SoundLink Micro, küçük boyutuyla tartışmasız en iyi ses veren Bluetooth hoparlörüdür. Ciddi anlamda duyduğunuz ses harika olacak! Bir Bluetooth hoparlörü için biraz pahalıdır. Ancak suya tamamen dayanıklıdır. Ayrıca üç renk seçeneği mevcuttur.

Tribit StormBox Mikro: En İyi Bütçeli Bluetooth Hoparlör

Tribit StormBox Mikro

Tribit StormBox Micro, diğer küçük hoparlörlerin çoğundan daha büyük bas ve ses seviyesi ile, en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler arasındadır.

Harika tasarımının yanı sıra, Bose SoundLink Micro, kendi boyut sınıfındaki her Bluetooth hoparlörden daha fazla bas verebildiği ve yüksek ses seviyelerinde sınırlı distortiona sahip olduğu için öne çıktı. Tribit’in küçük boyutu için bası ve genel ses seviyesi, öne çıkmasını sağlıyor.

IP67 toza ve suya dayanıklıdır (kısa bir süre için sığ suya tamamen daldırılabilir) ve USB-C şarjı ile orta ses seviyelerinde sekiz saate kadar pil ömrüne sahiptir. Bose gibi, bu Bluetooth hoparlörün entegre bir kayışı vardır, böylece onu sırt çantanıza veya bisikletinizin gidonuna takabilirsiniz.

Sony SRS-XB23: En İyi Fiyat/Performans Yeni Sony

Sony SRS-XB23

Sony, bir sandalye bardak tutucusuna sığacak şekilde mükemmel boyutta olan yeni kutu benzeri tasarımıyla, yükseltilmiş UE Boom ve JBL Flip gibi popüler hoparlörlerden muhtemelen aşina olduğunuz bir tasarıma sahip taşınabilir bir Bluetooth hoparlör yarattı. Yıllar içinde geliştirilmiş bas ve pil ömrü teknolojisini bu üründe görebiliyoruz.

Ekstra Bas modeli olan SRS-XB23 kesinlikle daha sıcak bir sese sahiptir. Aynı zamanda beş farklı renk seçeneğiyle sunulan daha şık görünümlü bir Bluetooth hoparlör olan yeni Sony cihaz: siyah, boz kahverengi, mercan kırmızısı, açık mavi ve zeytin yeşili renk seçeneklerine sahiptir.

İki yeni tam kapsamlı sürücü ve pasif bas radyatör ile donatılmış, orta ses seviyelerinde 12 saatlik pil ömrü sunar ve IP67 derecesiyle suya, toza, paslanmaya ve darbeye dayanıklıdır. USB-C şarjı vardır ve Sony’nin Party Connect özelliğini kullanarak 100 adede kadar diğer Sony hoparlöre bağlanabilir.

JBL Clip 3: Sırt Çantasına Klipslemek İçin En İyisi

JBL Clip 3-en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler

Bu tamamen su geçirmez Bluetooth hoparlör (IPX7), Clip 2’den daha uzun pil ömrüne ve daha iyi sese sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda hoparlörün tüm çevresini çerçeveleyen ve tampon görevi gören entegre karabina sayesinde JBL’ye göre daha dayanıklı hale getiriyor. Tek bir şarjla beş saate kadar dayanan dahili bir şarj edilebilir li-ion pile sahiptir. Küçük boyutuyla en üst segmentteki hoparlörlerden biridir.

JBL Flip 5: En İyi Tasarım

JBL Flip 5-en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler

JBL’nin Flip 5’i Flip 4’ten biraz daha büyüktür. Biraz daha fazla bas ile geliştirilmiş bir sese sahiptir. IPX7 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir. Yani 30 dakikaya kadar bir metre suya daldırılabilir ve hayatta kalabilir. Tribit’in StormBox’ı daha ucuz ve daha yüksek sesle çalıyor, ancak Flip 5’in ton dengesinin daha iyi olduğu söylenebilir. Şarj edilebilir pili, geleceğe hazırlanmak için daha iyi olan USB-C şarjını kullanır.

Sony SRS-XB12: En İyi Mini Kutu Tarzı Hoparlör

Sony SRS-XB12-en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler

Geçen yıl Sony, Xtra Bass serisinin en küçüklerinden biri olan küçük kutu tarzı hoparlöründe bazı küçük iyileştirmeler yaptı. SRS-XB12, küçük boyutu için şaşırtıcı derecede yüksek ve mükemmel ses çıkarır ve 16 saatlik pilin yanı sıra IP67 su geçirmezlik ve toz geçirmezlik derecesine sahiptir (yanlışlıkla suya düşürürseniz yüzer). Ayrıca Stereo ses elde etmek için başka bir hoparlör ekleyebilirsiniz.

UE Wonderboom 2: En Dayanıklı

UE Wonderboom 2

Ultimate Ears’ın kompakt boyutu için iyi ses veren ve aynı zamanda su geçirmez olan orijinal Wonderboom Bluetooth hoparlörünü beğendik. Şimdi şirket, orijinalinden daha büyük bir dokunuş olan ve biraz daha iyi ses veren Wonderboom 2’yi daha fazla bas ve tizi artıran özel bir Dış Mekan Yükseltme modu ile piyasaya sürdü.

Toza dayanıklı, darbeye daha dayanıklı ve ayrıca yüzebilir anlamına gelen IP67 derecesine sahiptir. Ayrıca Ultimate Ears’a göre orta ses seviyelerinde 13 saate kadar %30 daha iyi pil ömrüne sahiptir ve her hoparlörde sadece bir düğmeye basarak stereo ses eşleşmesi oluşturmak için ikisini birbirine bağlayabilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin