Perşembe, Ekim 29, 2020

En son özelliklerin keyfini çıkarmak için en son Google Chrome Hemen indir!

Microsoft’un dünyaya Google’ın web çözümlerine bir alternatif sunma hayali, şirketin Safari ve Firefox hariç hemen hemen tüm web tarayıcılarının oluşturulduğu Chromium’u benimsemenin kendi web platformunu terk edeceğini duyurduğu gün öldü. Daha da kötüsü, başka hiçbir web tarayıcısının Chrome için tehdit oluşturmayı başaramaması, bunun sonucu olarak Google’ın web tarayıcısı, hemen hemen her kullanıcının bilgisayarlarını açtıktan hemen sonra yüklemek istediği uygulamalar listesinin en üstünde yer alıyor. ilk defa.

2020 yılında, güvenilir bir web tarayıcısına sahip olmak bir gerekliliktir ve dünyanın hangi tarafına gittiğiniz önemli değil, şu anda mevcut olan en güçlü ve en güvenilir web tarayıcısı olarak Chrome’u seçecektir. Bu, Chrome’u daha da önemli hale getirir.

Chrome tarayıcıyı PC’nize veya Mac’inize yüklemek basit ve kolay bir şeydir ve yüklemenin birden fazla yolu vardır.

Chrome’u yüklemenin popüler yollarından biri Resmi Google Chrome web sitesine gitmektir. Bunu bu şekilde yapmaya çalışırsanız, Google Chrome web sitesi önce boyut olarak 1 MB’ın biraz üzerinde olan Chrome saplama uygulamasını indirmenizi ister. Saplama uygulaması da Chrome’un kendisini indirmeye başlayabilmeniz için başka bir Chrome yükleyici indirecektir.

Microsoft’un dünyaya Google’ın web çözümlerine bir alternatif sunma hayali, şirketin Safari ve Firefox hariç hemen hemen tüm web tarayıcılarının oluşturulduğu Chromium’u benimsemenin kendi web platformunu terk edeceğini duyurduğu gün öldü . Daha da kötüsü, başka hiçbir web tarayıcısının Chrome için tehdit oluşturmayı başaramaması, bunun sonucu olarak Google’ın web tarayıcısı, hemen hemen her kullanıcının bilgisayarlarını açtıktan hemen sonra yüklemek istediği uygulamalar listesinin en üstünde yer alıyor. ilk defa.

2020 yılında, güvenilir bir web tarayıcısına sahip olmak bir gerekliliktir ve dünyanın hangi tarafına gittiğiniz önemli değil, şu anda mevcut olan en güçlü ve en güvenilir web tarayıcısı olarak Chrome’u seçecektir. Bu, Chrome’u daha da önemli hale getirir.

Chrome tarayıcıyı PC’nize veya Mac’inize yüklemek basit ve kolay bir şeydir ve yüklemenin birden fazla yolu vardır.

Chrome’u yüklemenin popüler yollarından biri Resmi Google Chrome web sitesine gitmektirç Bunu bu şekilde yapmaya çalışırsanız, Google Chrome web sitesi önce boyut olarak 1 MB’ın biraz üzerinde olan Chrome saplama uygulamasını indirmenizi ister. Saplama uygulaması da Chrome’un kendisini indirmeye başlayabilmeniz için başka bir Chrome yükleyici indirecektir.

Chrome’u yüklemenin yukarıda belirtilen yolu oldukça basit ve kolaydır, dezavantajlarından biri, yukarıdaki adımları uygulayarak Chrome’u bilgisayarınıza indirip yükledikten sonra aynı dosyayı diğer bilgisayarlarda kullanamayacağınızdır – Google Chrome her seferinde kendini yeniden indirmekte ısrar ediyor. Bu bizi Google’ın tarayıcısını kurmanın alternatif bir yoluna getiriyor.

İnternete sınırlı erişiminiz varsa, Chrome’u her seferinde indirmenizi gerektireceğinden yukarıdaki adımları izlemeye değmeyebilir, bu nedenle çok fazla veri tüketir. Buna sezgisel bir alternatif, Chrome çevrimdışı yükleyicisini indiriyor.

Chrome çevrimdışı yükleyicisini indirmek daha da basittir ve 50MB’ın üzerinde veri gerektirir. Çevrimdışı yükleyiciyi indirdikten sonra, istediğiniz kadar bilgisayarda kullanabilirsiniz – çalıştırmak ve çalıştırmak için başka indirmeye gerek yoktur. Ancak çok heyecanlanmadan ve çevrimdışı yükleyiciyi web’de aramaya başlamadan önce, çevrimdışı yükleyiciyi rastgele bir web sitesinden indirmenin tehlikeli olabileceğini ve Chrome’un en son sürümünü alamayacağınızı her zaman hatırlamanız gerekir. Chrome web tarayıcısı çevrimdışı yükleyicisinin en son sürümü için bağlantıyı buradan kontrol edebilir ve doğrudan Google’dan indirebilirsiniz.

Google Chrome sürüm 83, Chrome’un en son sürümü olduğu için almanız gereken şeydir. Chrome v83, Masaüstünde yeniden tasarlanmış gizlilik ve güvenlik ayarları, araç çubuğunuzdaki uzantılarınız için yeni bir bulmaca simgesi, gelişmiş güvenli tarama koruması ve güvenli DNS, üçüncü taraf çerezlerini gizli modda engelleme yeteneği gibi birçok yararlı yeni özellik ile birlikte gelir. Chrome’un yeni sürümünde ayrıca bir dizi güvenlik düzeltmesi yapıldı. Google Chrome 83 sürümünü bağlantılardan indirebilirsiniz.

Google Chrome v83.0.4103.97 (32 bit) sürümünü indirin – 57.1MB | 

Google Chrome v83.0.4103.97 (64 bit) indir – 58.1MB

Bugün En Çok Okunanlar

Nükleer Motor: NASA İnsanları Sadece Üç Ayda Mars’a Taşıyacak

NASA, ilk insan mürettebatını 2030'lu yıllarda Mars'a göndermeyi hedefliyor. Nasa için tasarlanan nükleer motor ile birlikte 40 milyon milden fazla yolculuğu şu...

Apple iPhone 12 iMovie HDR desteği ekledi

Teknoloji devi, iOS için iMovie uygulamasını güncelledi. iPhone 12 Pro'nun en önemli özelliklerinden olan rekor yeteneği zengin gölgelerde ve parlak ile en...

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Pil Özellikleri Açıklandı

Hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro'nun Cuma günü gönderilmeye başlaması öngörülüyor, ancak Çin'den gelen videolar sayesinde akıllı telefonlar kapımıza geldiğinde...

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin