Salı, Aralık 1, 2020

En Ucuz iPhone 12 Şaşırtıcı Bir Fiyat Etiketi ile Gelebilir

Bugünlerde Apple dünyasında çok şey oluyor, özellikle şirket iPhone 12’yi sonbaharda büyük çıkışına hazırlamak için günün her saatinde çalışıyor.

Ancak şirketin küresel sağlık sorunu nedeniyle planları biraz değişti, bu yüzden şimdi birçok analist, küçük bir gecikmenin, yeni ürün yelpazesi de dahil olmak üzere iPhone 12 modellerinden en azından bazılarını vurma olasılığının yüksek olduğuna inanıyor.

Ayrıca ilginç olan, iPhone 12’de neler olacağına dair çelişkili raporlar almamız.

Bazıları tüm dizilimin sadece 5G modellerini içereceğini söylerken, diğerleri en az bir cihazın 5G’yi desteklemeden 4G’yi kullanmaya devam edeceğine inanıyor.

Daniel Ives bu analistlerden biri, son zamanlarda Apple için gerçekten mantıklı görünen bir yaklaşıma işaret eden müşterilere gönderilen bir notla .

Daha ucuz en ucuz iPhone

En ucuz iPhone da 5G desteği olmadan sunulacak, yani 4G ile yapışacak ve 5G’nin henüz mevcut olmadığı ülkelere yönelik olacak. Bu, Apple’ın iyice araştırdığı bir şey gibi görünüyor ve şirket, bu teknoloji yine de kullanılmayacağı zaman müşterileri 5G için ücretlendirmenin doğru yol olmadığı sonucuna vardı.

Bunun yerine, Apple, 5G kardeşine kıyasla daha düşük bir fiyat etiketi ile gelen bir 4G iPhone’u piyasaya sürüyor ve şeylerin görünüşüne göre, bu fiyat etiketi birçok şeyi şaşırtabilir.

Bu en uygun fiyatlı iPhone’un, diğerlerinden daha ucuz olacak olan 5.4 inçlik yapılandırma olabileceğine inanılıyor. Ve 5G olmadan, geçen yıl piyasaya çıktığında fiyat etiketi 699 dolar olan iPhone 11’den daha uygun fiyatlı bir şans var.

Bu noktada, Apple’ın bu iPhone için daha düşük fiyat etiketi ile ne kadar gitmek istediği henüz net değil, ancak şirketin 3920 dolardan başlayan 2020 iPhone SE arasında bir yere yerleştirmek istediğine ve iPhone 11’in piyasaya sürüleceğine inanıyorum. 2019’da.

Bugün En Çok Okunanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin