Cuma, Eylül 25, 2020

2

iOS 13.4.5 Beta 2 güncellemesi yayınlandı

Cupertinolu teknoloji devi Apple, geliştiricileri için bugün iOS 13.4.5 Beta 2 güncellemesini yayınladı. iOS 13.4.1 sürümünde yaşanan sorunları gidermek için apar topar çalışmalarına başlayan Apple’ın, iOS 14’e kadar yenilik sunmayacağı düşünülüyordu. Ancak bu güncelleme ile de Apple yine kullanıcılarına yenilik sunmayı başarıyor.

En Çok Okunanlar

Sudoku Çözen Algoritma, Protein Molekülleri İçin Umut Vaat Ediyor!

Toronto Üniversitesi'ndeki bilişimsel biyologlar, ince ayarlanmış terapötikler olarak sunulan yeni protein molekülleri oluşturma potansiyeline sahip bir yapay zeka algoritması geliştirdiler.

Tesla ABD’de kendi Lityum madenleri satın aldı

Tesla, dikey olarak entegre olmasıyla ünlüdür ve şirket şimdi kendi Lityumunu çıkararak bunu bir sonraki seviyeye taşıma planlarını duyurdu.

iPhone 12 lansman etkinliğinin 13 Ekim’de yapılacağı açıklandı

Apple'ın yılın en önemli açılış konuşması genellikle Eylül ayı ortalarında gerçekleşir. Bu, en yeni iPhone'un duyurulduğu zaman, telefonların basın toplantısından sonraki ilk Cuma...

Xbox oyun akışı yakında iPhone’a da gelebilir

Microsoft, bulut oyun hizmetini birkaç gün önce Android'de yayınladı. Maalesef iPhone desteği dahil edilmedi ve yakın zamanda bulut akışını alamayabilir. İster xCloud, Stadia veya başka bir...