Perşembe, Ekim 22, 2020

Eylül 2020’nin En Çok Beklenen Oyunları

Eylül ve Ekim, Kasım ayının büyük sürümlerini bekleyen oyuncular için bir tür hazırlık sınıfı olarak şekilleniyor. Ubisoft’un Assassin’s Creed Valhalla’sı ve CD Projekt RED’in Cyberpunk 2077’si de dahil olmak üzere 2020’nin en önemli oyunlarının çoğu Kasım ayında çok küçük bir pencerede piyasaya sürülecek.

O zamana kadar önümüzdeki aylarda neler oynayabileceğimize bir bakalım. Gerçek zamanlı strateji türünün hayranları, Crusader Kings 3’ün bir başyapıt olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır. Oyun 1 Eylül’de PC’de piyasaya çıktı ve Xbox Game Pass’te ücretsiz olarak mevcut.

Iron Harvest, 1 Eylül’de tamamen farklı bir oyunun yanı sıra PC’de piyasaya sürülen başka bir gerçek zamanlı strateji oyunudur – Ary and the Secret of Seasons, sadece PC’de değil, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch’te de mevcut olacak .

Oyun sürümlerinin listesi 3 Eylül’de çıkacak olan Spellbreak (PC, PS4, Xbox One, Switch) ve WRC 9 (PC, PS4, Xbox One) ile devam ediyor. Ertesi gün Activision-Blizzard’dan Tony Hawk’ın Pro Skater 1 ve 2 remaster PC, PlayStation 4 ve Xbox One’ı vurdu, ancak günün en büyük lansmanı olmayacak. Marvel’s Avengers ve NBA 2K21, 4 Eylül’de de PC ve konsollarda olacak.

Necromunda: Underhive Wars, Star Renegades (PC) ve THQ Nordic’in Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning (PC, PS4, Xbox One) gibi 8 Eylül’de PC ve konsollarda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Inertial Drift, 11 Eylül’de (PC, PS4, Xbox One, Switch) çıkan bir sonraki bağımsız oyun ve ardından 15 Eylül’de Spelunky 2’nin PlayStation 4 sürümü geliyor. Futbolseverler, sadece bir Sezon olan PES 2021’i alabilecekler. Aynı gün güncelleyin.

Crysis Remastered’ın 18 Eylül’de PC’ye ve konsollara ulaşıp ulaşamayacağından henüz emin değiliz, ancak olması durumunda tarihi kaydedin. Ayrıca aynı gün WWE 2K Battlegrounds PC ve konsollara da geliyor.

Sırada, 13 Sentinels: Aegis Rim 22 Eylül’de PlayStation 4’te başlıyor ve ardından Serious Sam 4, 24 Eylül’de PC ve Google Stadia’ya girerken ciddi bir kargaşanın zamanı geldi. 24 Eylül’de daha küçük iki oyun daha çıkıyor: Tears of Avia (PC, Xbox One) ve Going Under (PC, PS4, Xbox One, Switch).

Bazı büyük oyunlar ayın son haftasında yayınlanacağı için Eylül bir patlama ile sona eriyor. İlk olarak, Port Royale 4 ve Mafia: Definitive Edition 25 Eylül’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülecek. Son olarak, Baldur’s Gate 3 Erken Erişim’in 30 Eylül’de PC ve Google Stadia’ya ulaşması bekleniyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

Apple Watch YouTube Müzik uygulamasını piyasaya sürdü

Hem iPhone hem de Apple Watch'a sahip ender YouTube Müzik abonelerinden biriyseniz, Google Play Müzik'i bu ayın sonlarında kapattığında soğukta kalmayacaksınız . Bugün itibariyle şirketin Apple Watch için bir YouTube...

Google Asistan’ın Android için sürüş modu bir yıl sonra neredeyse hazır

Google , 2019 ortalarında telefonlar için bir Asistan sürüş modunun geleceğine söz verdi , ancak bu açıkça gerçekleşmedi - herhangi bir işaret olmadan bir yıldan fazla geçti. Yine de...

Snapchat salgın sırasında yeni kullanıcılar ekledi ve reklam işini büyütüyor

Koronavirüs salgını reklam endüstrisini çok etkilemiş olsa da, Snap bu konuda gayet iyi bir şekilde geziniyor gibi görünüyor. Snapchat uygulaması, üçüncü çeyrek gelir raporuna göre...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin