Cumartesi, Temmuz 11, 2020

Firefox için en iyi eklentiler..

Bu yazıda, size bu 10 küçük uzantı ile tarama deneyimini özelleştirebileceğiniz ve hızlandırabileceğiniz en iyi bilinen Firefox eklentilerini göstereceğiz.

Firefox, yalnızca hızı ve güvenilirliği nedeniyle özellik açısından zengin ve popüler bir web tarayıcısıdır: tarayıcı sürekli olarak Google Chrome, Opera ve Safari’nin sahip olmadığı özel yetenekler sunar. . Eklenti, Web Dilimleri ve Hızlandırıcılar koleksiyonuna sahip Internet Explorer bile esneklik açısından Firefox ile karşılaştırılamaz. Firefox’ta binlerce eklenti var, tarayıcının görünümünü ve yapabileceklerini değiştirmenize izin veriyor. Gerçekten zaten bildiğiniz birçok değişiklik var, ancak bilmediğiniz veya hayal edemeyeceğiniz başka birçok şey var.

Mozilla web sitesinde her zaman daha fazlasını bulabilmemize rağmen, bu liste size çok zaman kazandıracaktır.

1. ColorfulTabs: Firefox ayarlarınızı çok güzel bir tarayıcıya dönüştürün. ColourfulTabs, Firefox sekmelerini farklı renklerde açacaktır, böylece bunları bir bakışta kolayca tanıyabilirsiniz. Bu eklenti, Firefox penceresini çok daha çekici hale getirir.

2. Cooliris: İnternette gezinmek hem haber hem de eğlence için olabilir ve çoğu dinamik web sitesi benzer bir görünüme sahiptir. Bununla birlikte, Install Cooliris ile Google, YouTube ve Flickr gibi sitelerde arama sonuçlarını görüntüleyebilir, Facebook, Picasa ve PC’deki fotoğrafları sonsuz bir 3D duvar duvarı olarak görüntüleyebilirsiniz.

3. Echofon: Twitter gibi, ancak bazı kullanıcılar PC’de her gün hoşlanmıyor veya arkadaşlarınızdan gelen bilgileri güncellemek için ayrı bir program çalıştırıyor. Bu sorunla karşılaşırsanız, Echofon kullanın, Echofon durum çubuğundaki simgelerle arkadaşlarınızdan gelen güncellemelerde hemen bildirim gönderir, böylece istediğim zaman tıklayabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Echofon ayrıca çoklu hesapları ve yönerge mesajlarını destekler.

4. ForecastFox: Şemsiye, yağmurluk veya seks gözlüğü gibi gerekli eşyalardan biriyle evden ayrılmak istiyorsanız. ForecastFox’u kullanın, bu eklenti araç çubuğu penceresinde birçok ülkedeki hava durumu tahminlerini görüntülemenizi sağlar.

5. GooglePedia: Wikipedia’da bulunan bilgilerin gücü şaşırtıcı, ancak kullanıcılar küçük bir soruna bakmak için çok zaman ve çaba harcayabilir . GooglePedia, Google’daki arama sonuçlarıyla birlikte alakalı bir Wikipedia makalesi görüntüleyerek bu sorunu çözer. Wikipedia makalelerindeki bağlantılar, bu terimler kullanılarak Google’da otomatik olarak aranacaktır.

6. LastPass Password Manager: Çevrimiçi girişleri güvende tutmak oldukça zor bir konudur, ayrıca bunların hepsini hatırlamak zor bir iştir. Ancak bu yükler LastPass ile çözülebilir, bu kullanıcı adınızı ve şifrenizi takip edebilen bir eklentidir, bu yüzden sadece bir kez giriş yapmanız gerekir. Ayrıca, bu eklenti formları dolduracak, bilgisayarlar arasındaki verileri yönetmenize yardımcı olacak ve bilgisayarınızda kaybetmiş olabileceğiniz şifreleri izlemenize yardımcı olabilir.

7. Sabah Kahvesi: Bu genellikle hepimizin başına geliyor: Çalışmaya başlamadan önce her sabah favori web sitelerimizi kontrol etmek istiyoruz, ancak hala uykuluyken kullanmak zor. fare veya klavye ustaca. Şu anda Sabah Kahvesi etkisini getirecek. Bu eklenti, web sitelerini güne göre düzenlemenize ve Firefox’u başlattığınızda ve size çok zaman kazandırdığınızda tüm bu web sitelerini açmanıza olanak tanır.

8. StumbleUpon: Web bunaltıcı olabilir ve gerçekten ilginç siteleri keşfetmek neredeyse imkansızdır. StumbleUpon yardımcı olabilir: Sizi bir siteye götürmek için eklediği araç çubuğundaki ” Stumble ” düğmesini tıklayın. Bulunduğunuz yeri beğendiyseniz, “Beğendim ! ” Düğmesini tıklayın; aksi halde reddet düğmesini tıklayın. StumbleUpon, gelecekte size daha iyisini sunmak için cevaplarınızdan öğrenecek.

9. Tab Mix Plus: Hiç aynı eski sekmelerden sıkıldınız mı? Tab Mix Plus’ı yükleyin ve çoğaltmaya başlayın, aynı anda birden fazla sekmeyi kapatın, ne zaman ve neden açıldıklarını kontrol edin, vb. Geleneksel sekmeye bir daha geri dönmek istemeyeceksiniz.

10. Xmarks: Zorunlu bir yer işaretleyicisiyseniz ve genellikle birden çok bilgisayar kullanıyorsanız, Xmarks size çok zaman kazandırabilir. Yer işaretlerinizi veya şifrelerinizi yedekleyebilir ve senkronize edebilir, hatta ilginç bulabileceğiniz yeni siteleri bile algılayabilir (diğer kullanıcıların ne yer işaretine bağlı olarak).

Bugün En Çok Okunanlar

Instagram fotoğrafıyla viral olan 61 yaşındaki Madonna’nın gençlik sırrı ne?

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Madonna, Instagram’da verdiği pozla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. 61 yaşındaki şarkıcının aynanın karşısında verdiği pozu 600 binden fazla takipçisi beğendi.

Amber Heard’dan Johnny Depp’e yeni suçlamalar: “Uyuşturucu fotoğrafları” mahkemeye sunuldu

Johnny Depp’in tabloid gazete The Sun’a açtığı dava bu hafta görülmeye başlandı. 57 yaşındaki aktörün, eski eşi Amber Heard’a şiddet uyguladığını ileri...

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia…

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia edildi. Bu kararın ardından sosyal medyada markayı destekleyen ve...

Johnny Depp, kızına 13 yaşındayken kızına marihuana içirdiğini itiraf etti: “Sorumlu bir ebeveyn olmak istedim”

Johnny Depp, kızı Lily-Rose’a 13 yaşındayken marihuana verdiğini açıkladı ve bunun “sorumlu ebeveynlik” olduğunu iddia etti. Aktörün açıklaması, The Sun...

Benzer Haberler

Opera masaüstüne yerel Twitter entegrasyonu ekliyor

Opera, bu yılın Nisan ayında masaüstü tarayıcısına yerleşik bir Instagram erişimi ekledi , bu da kullanıcıların ana beslemelerini veya Doğrudan mesajlarını tarayıcının kenar çubuğundan...

Google Chrome Casusluk için Kullanılan 111 Kötü Amaçlı Uzantıları Kaldırdı

Google, bir güvenlik şirketi kullanıcıların casusluk yapması ve verilerini çalması gibi kötü amaçlı uygulamalar için kullanıldığını keşfettikten sonra Chrome Web Mağazası'ndan onlarca...

Windows 10 Sürüm 2004 Chrome Bellek Kullanımını “Yüzlerce MB” Azaltabilir

Microsoft, Windows 10 Mayıs 2020 Güncelleştirmesi'nin, burada Microsoft Edge ve Google Chrome gibi tarayıcılar tarafından kullanılan bellek miktarında önemli bir azalmaya izin...

Twitch Studio beta sürümü artık macOS’ta

Twitch bugün Twitch Studio'nun macOS'a beta sürümünü duyurdu. Amazon'un sahibi olan şirket, yeni yazılımı yeni içerik oluşturucuları için bir akış hizmeti olarak tanıtıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Instagram fotoğrafıyla viral olan 61 yaşındaki Madonna’nın gençlik sırrı ne?

Dünyaca ünlü Amerikalı şarkıcı Madonna, Instagram’da verdiği pozla sosyal medyanın gündemine oturmuştu. 61 yaşındaki...

Amber Heard’dan Johnny Depp’e yeni suçlamalar: “Uyuşturucu fotoğrafları” mahkemeye sunuldu

Johnny Depp’in tabloid gazete The Sun’a açtığı dava bu hafta...

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia…

LC Waikiki Ürünlerinde LGBT sembollerini andıran gökkuşağı vb. kullanılmayacağı iddia...