Cumartesi, Eylül 19, 2020

GOG, Oyunlarla Dolu Yaz İndirimi Başladı Hemen indir!

Geçen yılki Yaz İndirimi Festivali ile aynı zamanda iniş yapan bu yılki yineleme daha iyi anlaşmalar, bazı beklenmedik oyunların gelişi ve büyük olasılıkla daha önce ilan edilen Yaz Oyun Festivali ile bir bağ olarak gelecekteki başlıklar için oynanabilir demolar getiriyor Keighley’den bir girişim.

Oynatılabilir demolar

Geleceğin tadına bakmak, Desperados III için ücretsiz demolar , Sistem Şoku yeniden başlatma , kült-klasik bilim-kurgu macera oyunu versiyonu Tüm İnsanları Yok Et! , Fantezi aksiyon oyunu Masalları Cris yanı sıra Ayırdığı Diyarın – Vagrus , Spiritfarer – bir dünya prömiyeri römork aracılığıyla açıkladı Microsoft’un E3 2019 konferansında – artı Devolver ve Fobi Game Studio, gelen korku aksiyon macera

Yeni eklenmiş

Demolar Yukarıda belirtilen ötesinde, buna değer vurgulama olduğunu ilk defa, hem Metro Exodus (imtiyaz paket için% 50 Gold Standard Edition için indirim,% 55 ve% 60) artı Arkane en Prey reboot (ya baskısında 70%) artık GOG aracılığıyla DRM’siz olarak kullanılabilir.

Fırsatlar

Fırsatlar elbette herhangi bir satışın en çekici kısmıdır ve bu nedenle bunlara bir göz atmalıyız. 11 Bit , Activision , Daedalic , Devolver , EA , Kalypso , Paradox ve tinyBuild gibi oyunlarla kendi yayıncı paketinizi bir kez daha oluşturabilirsiniz . Bu listelerden en az üç oyun seçin ve% 5 indirim kazanın. Beş veya daha fazla seçenek size fiyatın% 10’unu daha da düşürür.

Koleksiyonlar sadece yayıncılarla sınırlı değil, çünkü macera başlıkları , RPG’ler , atıcılar , aksiyon oyunları ve hatta strateji ve bina oyunları kendi spot projelerini alıyor. Sunulan iyi eski oyunlardan bazılarını arıyorsanız, bunun için bir koleksiyon var ve en yüksek indirimleri arayan insanlar da kapsanmaktadır .

Shadow Tactics: Blades of the Shogun (% 75 indirim), Stronghold Crusader 2 (% 90 indirim) veya Anachronox (% 86 indirim) gibi oyunlar için fırsatlar dikkate değerdir .

GOG Yaz İndirimi ve 3.000’den fazla fırsatı 15 Haziran’da 13:00 UTC’de sona erecek – bu Amerika Birleşik Devletleri’nde 09:00 ET, 06:00 PT.

Bugün En Çok Okunanlar

“Sosyal İkilem”, Sosyal Medya Kullanıcılarını Yeniden Düşündürüyor

Nextflix'in yayınlamış olduğu "Sosyal İkilem" adlı belgesi izleyen sosyal medya kullanıcıları, Facebook ve Instagram gibi platformlarda hesaplarının olması gerekip gerekmediğini yeniden değerlendiriyor....

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler'in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim'de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim'de vizyona giriyor.

SQL Server nedir

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilen ve pazarlanan ilişkisel bir veritabanı yönetim sistemi veya RDBMS'dir. SQL Server nedir ? Diğer...

Facebook sağlık grupları önermeyi bırakacak

Ayrıca daha fazla uygulamalı denetim gerektiriyor. Facebook, Gruplar özelliğine yanlış bilgilerin ve diğer zararlı içeriğin yayılmasını yavaşlatmayı amaçlayan yeni kurallar ekliyor. Şu...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin