Çarşamba, Ekim 21, 2020

Google Telefon uygulamasında özel bir Duo düğmesi var

Google Telefon uygulaması, çeviriciden doğrudan Duo video görüşmeleri yapmanıza olanak tanıyan daha sıkı bir Duo entegrasyonu kazanıyor. Telefon uygulaması daha önce çağrı kaydı listesinde Duo video çağrılarını gösterdi ve birinin sesli çağrıdan Duo video çağrısına geçmesine izin verirken, bu düğmenin eklenmesi entegrasyonun birçok şekilde tamamlanmasını sağlar.

Daha önce Telefon uygulamasından doğrudan bir Duo video görüşmesi başlatmak mümkün olmuştu, ancak bunun için kişiye dokunmak ve ardından Duo seçeneğini seçmek gerekiyordu. Ancak şimdi, Google Phone uygulaması, ‘Son Aramalar’ sekmesindeki çevirici düğmesinin hemen üzerinde yer alan, belirgin bir yüzen İkili düğmesi alıyor. Üzerine dokunduğunuzda, görüntülü görüşme yapabileceğiniz Duo uygulaması açılır.

Diğer birçok Android OEM de Duo’yu Dialer uygulamasına entegre etti. Örneğin Samsung, bir numara girdiğinde veya Telefon uygulamasında bir kişi açtığında zaten bir Duo video görüşmesi başlatma seçeneği sunuyor.

Google Telefon uygulamasındaki yeni İkili düğmesi, Pixel olmayan cihazlarda da kullanılabilir. Şu an itibariyle, düğme en son Google Phone beta uygulamasının (v50.0.314411800) bir parçasıdır.

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

Ford kendi kendine araba hizmetine güç sağlamak için Escape SUV kullanacak

Şirket, otomobilin ticari bir hizmet başlatmak için ihtiyaç duyduğu tüm teknolojilere sahip olduğunu söylüyor. Ford, en son otonom test...

Netflix 48 saatlik StreamFest ile abonelikleri artırmayı planlıyor

Netflix, yayın hizmetini abone olmayanlar için ücretsiz hale getiren, 4 Aralık'ta başlayacak iki günlük bir etkinlik olan StreamFest'i planlıyor. Etkinlik, Netflix Android uygulamasının...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin