Cuma, Ekim 23, 2020

Haziran 2020’nin En Çok Beklenen Oyun Sürümleri

İki ay önce, Haziran 2020 oyun sürümleri kesinlikle şimdi olduğu kadar iyi görünmüyordu. Sony The Last of Us Part II’nin lansmanını erteledi, ancak kararını sadece birkaç hafta sonra geri aldı, bu yüzden Haziran şimdi PlayStation 4 oyuncuları için en önemli aylardan biri.

Haziran ayı, ayın ikinci gününde piyasaya sürülmesi planlanan Command & Conquer Remastered Collection ile başladı. Paket, 4K özellikli grafiklerde yeniden oluşturulmuş Command & Conquer: Tiberian Dawn, Command & Conquer: Red Alert ve tüm ilgili genişletmelerini içerir.

Aynı gün EA’nın klasik strateji oyunu PC’de başlatıldı, başka bir yüksek profilli oyun olan Riot Games’in çok oyunculu atıcı Valorant’ın PC’ye ulaşması gerekiyor. The Outer Worlds’ün Nintendo Switch versiyonu 5 Haziran’da piyasaya sürüldü ve ardından 11 Haziran’da PC’de piyasaya sürülecek olan Samurai Shodown geliyor.

Samurai Shodown: Neogeo Collection 11 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek, Beyond Blue aynı gün aynı platformlarda piyasaya sürülecek. Bir sonraki büyük sürüm 16 Haziran’da Desperados 3’ün PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürülmesiyle gerçekleşecek.

Eş-Halo yaratıcısı Marcus Lehto’nun yeni nişancı olan Disintegration, 16 Haziran’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One’da, Hardspace: Shipbreaker ile Steam Erken Erişime girecek .

Yılın en büyük oyun sürümlerinden biri olan The Last of Us Part II’nin 19 Haziran’da gerçekleşmesi planlanıyor. Tükenmişlik Paradise Remastered aynı gün Nintendo Switch’e geliyor ve bunu SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (PC, PlayStation) takip ediyor 4, Xbox One) 23 Haziran’da yayınlandı.

24 Haziran’da Ninjala (Nintendo Switch), 25 Haziran’da Anno History Collection (PC) ve Bay Driller Drilland (PC, Nintendo Switch), Pokemon Sword and Shield gibi Haziran ayının son haftasında birkaç küçük başlık daha yayınlanacak. : Isle of Armour genişletmesi (Nintendo Switch) ve Phogs (PC, Xbox One ve Nintendo Switch).

Bugün En Çok Okunanlar

Tokyo Olimpiyatları: Rus Bilgisayar Korsanları Oyunları Hedef Alıyor

İngiliz yetkililere göre, Rus bilgisayar korsanları Tokyo Olimpiyatları Oyunlarını kesintiye uğratmayı hedefliyor. İngiltere dışişleri Bakanlığı, Rusya'nın GRU askeri istihbaratının ilgili yetkililere ve...

Google Arama, Alışveriş ve Eğitim için yeni Google Lens özelliklerini duyurdu

Google Lens ile, kameranızı kullanarak gördüklerinizi arayabilirsiniz ve Google Lens artık bitkileri, hayvanları, önemli noktaları ve daha fazlasını belirlemenize yardımcı olmak için,...

Google Alışveriş fiyat izleme ve karşılaştırma araçları ekledi

Kullanıcılar ayrıca yerel mağazalar için mağazadan teslim alma ayrıntılarını da bulabilecekler. Google, Black Friday'e giden yolda aldığınız anlaşmanın gerçekten bir anlaşma olup olmadığını bilmenizi sağlayacak alışveriş platformuna araçlar...

Netflix 48 saatlik StreamFest ile abonelikleri artırmayı planlıyor

Netflix, yayın hizmetini abone olmayanlar için ücretsiz hale getiren, 4 Aralık'ta başlayacak iki günlük bir etkinlik olan StreamFest'i planlıyor. Etkinlik, Netflix Android uygulamasının...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin