Çarşamba, Ekim 28, 2020

Honor Play 4 vücut sıcaklığını ölçmek için sensörle gelecek

Bilindiği gibi, yeni Honor Play 4 akıllı telefon, vücut sıcaklığını ölçecek bir kızılötesi sensörle donatılacak. Üretici, cihazın bir iltifatını yayınlayarak bu işleve işaret etti. Şimdi, kaynaklar vücut sıcaklığını izlemek için bir kızılötesi sensörün varlığını doğrulamaktadır.

Honor Play 4 vücut sıcaklığını ölçmek için bir sensörle gelecek

Honor Play ürün yöneticisi Wei Xiaolong, yeni cihazın temel özellikleri hakkında bazı ayrıntılar açıkladı. Tek çipli bir sistem olan Kirin 990, 5G desteği, dört sensörden oluşan ana kamera ve TV’leri, klimaları ve diğer ev aletlerini kontrol etmek için kullanılabilecek bir kızılötesi bağlantı noktasının varlığını doğruladı. .

Honor Play 4 serisi temassız kızılötesi sıcaklık ölçümü kullanacak, bu nedenle sıcaklık ölçüm fonksiyonunu elde etmek için alın tabancası gibi kızılötesi uzaktan kumandanın konumuna bir termopil sensör eklemek mümkündür.

Dünyada devam eden koronavirüs pandemisi bağlamında, yeni Honor Play4 özelliği çok popüler olabilir. Akıllı telefonun sunumu 3 Haziran’da yapılmalıdır.

Honor Play 4 özellikleri

Honor Play 4 serisi en az iki cihaz içerir. Honor Play4 5G ve Play4 Pro 5G, bu hafta Çarşamba günü resmen başlayacak. Aynı zamanda, TNNH-AN00 model numaralı Honor Play4 Pro akıllı telefon, cihazın ana özelliklerini yayınlayan Çinli regülatör TENAA tarafından zaten onaylanmıştır.

Honor Play4 Pro, 6.57 inç IPS ekrana sahip. Ayrıca, 32 ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip kamera sensörlerine sahip kameralar için iki ön delik vardır. Akıllı telefon, 5G modem ile amiral gemisi Kirin 990 SoC’ye dayanıyor.

TENAA veritabanı, cihazın RAM ve depolama belleği miktarını göstermez. Akıllı telefonun sağ panelinde bir parmak izi sensörü bulunacaktır. Buna ek olarak, akıllı telefon sadece bir USB konektörü aldı, standart 3,5 mm kulaklık jakı yok.

Cihazın fiyatı yaklaşık 420 dolar olacak. Ancak, bu yaklaşan cihazlar dizisi hakkında sizi güncel tutacağız.

Bugün En Çok Okunanlar

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Pil Özellikleri Açıklandı

Hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro'nun Cuma günü gönderilmeye başlaması öngörülüyor, ancak Çin'den gelen videolar sayesinde akıllı telefonlar kapımıza geldiğinde...

Uluslararası Enerji Ajansı: Güneş Enerjisi Yeni Enerji Kralıdır

Bu ay, Uluslararası Enerji Ajansı, güneş enerjisi, küresel elektrik piyasalarının "yeni kralı" dedi. IEA, 1980'den beri modül maliyetlerinde inanılmaz bir şekilde yüzde...

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin