Salı, Ekim 27, 2020

HP, oyuncular için yeni OMEN kablosuz aksesuarlarını tanıttı

Koltuğunuza veya masanıza bağlı hissetmek, oyun oynarken olmasını istediğiniz aksesuar olabilir. Ama hiç kimse sürekli oturmak zorunda kalmak istemez. Oyunun kablolarına ve kablolarına takılıp kalmak, aslında performansınızı etkileyebilir, çünkü farenizi hareket ettirip kabloya takılıp bir atışı kaçırmanıza neden olabilirsiniz. Oyun söz konusu olduğunda kablosuz bir varlık arıyorsanız, bu da farklı yerlerde oyun oynamanıza izin verecek.

OMEN oyun PC ve dizüstü oyuncular için kablosuz aksesuarlar ekleyerek, HP için sabit damgasını olmuştur. Bu nedenle, oyun cephaneliğinize eklemek için üç harika öğenin kullanılabilirliğini tanıttılar. Tüm öğeler kablosuz olduğundan, kurulumunuz nerede olursa olsun daha kolay oynayabilir ve ihtiyacınız olan yere getirebilirsiniz.

Kullanımı çok kolay, aptalca olan OMEN Vektör Kablosuz Fare ile başlayacağız . Bu, kablosuz gecikmesiz gecikme süresine sahip olmadığı için farenizin ücretsiz çalışmasını sağlar. Warp Kablosuz Teknolojisi ile 1 ms yoklama hızına sahip olduğu için kablosuz olduğu için performanstan hiçbir şey kaybetmezsiniz. Bu, dünyadaki en hızlı şarj faresidir ve size 180 saate kadar pil ömrü sağlar. Kendinize bir saatlik pil ömrü elde etmek için yalnızca 30 saniye boyunca şarj edebilirsiniz, çünkü şarj etmeyi unutursanız ve bir an önce ihtiyacınız olursa. Kullanılabilir bir USB-A® bağlantı noktasına sahip bilgisayarlarla uyumludur. Şu anda, bu 99,99 dolara sizin olabilir.

Kablosuz farenizle el ele giden OMEN Spacer Kablosuz TKL Klavye , kablolu klavye kadar hızlıdır. Her seferinde kablosuz ancak güvenilir bir bağlantıya sahip olacaksınız ve normal bir klavye kadar kolay çalışır. CHERRY MX Kahverengi Anahtarlarla garanti edilen 100 milyon tuş vuruşu vardır, bu da performansın düşmeyeceği anlamına gelir. Yerleşik sıfır gecikme teknolojisi vardır. Pil ömrü, altı saate kadar dayanması için yalnızca beş dakikalık şarj gerektirdiğinden, hayret edilecek bir şeydir. Tam şarjla bu 75 saat çalışacaktır. Bunu şimdi 159,99 $ ‘a sipariş etmek Ekim ortasına kadar size ulaştırabilir.

Son olarak, oynadığınız kişilerle iletişim kurabilmelisiniz. İle OMEN Sıklık Kablosuz Kulaklık , sen eğer gerekirse evinizi dolaşmak için fırsat yerken bunu mümkün olacak. En iyi frekansı bulan Warp Kablosuz Teknolojisine sahip olduğu için bu da gecikmeyecek. 360 ° uzamsal farkındalıklı 7.1 Surround Ses ile güçle övündüğünden ses sizi gerçekten büyüleyecek. Daha fazla kullanım eklemek için C-Media Xear ™ çipinin de keyfine varacaksınız. Bu, USB-C® şarj özelliklerine sahiptir ve tam şarjla 30 saate kadar dayanır. Aralık ayında satıldıktan sonra 169,99 dolara sipariş verebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, tüm HP ürünlerinde olduğu gibi ücretsiz gönderimden ve kolay iade işlemlerinden yararlanacaksınız. Kontrol etmeyi unutmayın inanılmaz oyun OMEN PC’ler HP sizin için bulduğu. HP’nin sunduğu kablosuz yardımla oyun oynarken elinizden gelenin en iyisini yapın.

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

Porsche Apple Podcast’leri ve Apple Music şarkı sözlerini Taycan otomobile yerleştirdi

Podcast uygulamasının herhangi bir araca ilk yerel entegrasyonudur. Porsche Taycan sahipleri, iPhone'larını CarPlay üzerinden bağlamak zorunda kalmadan Apple Podcast'leri yayınlayabilir. Otomobil...

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin