Çarşamba, Ekim 28, 2020

HP Reverb G2 VR Kulaklık, Ön Siparişler Kasım Ayında Başlıyor

HP Reverb G2 VR Kulaklık, nihayet daha önce genel bir ‘Güz’ başlatılmasını hedefleyen sonra daha somut bırakma penceresi var. HP, bir Reddit AMA aracılığıyla ön sipariş veren müşterilerin Kasım ayı başlarında alacağını doğruladı .

AMA oturumundan sorumlu HP çalışanı daha sonra, ilk prototiplerden son birimlere gitmelerinin neden oldukça uzun sürdüğünü açıkladı.

İlk prototiplerden yapılan değişiklikler çoktur. Örneğin, lensler revize edildi ve Fresnel halka yansımalarında büyük bir azalma ve iyileştirilmiş netlik ile iyileştirildi. Parlaklık için tasarımcılar, birlikte verilen güç adaptörünün duvara takılması gerekecek şekilde yapmaya karar verdiler. Bu, HP Reverb G2’ye yalnızca USB-C’den güç sağlayamayacağınız, ancak diğer yandan görsel deneyimin en iyi olacağı anlamına gelir.

Oyuncuların Windows düğmesinden farkını hissetmeleri için oyun kumandalarının menü düğmesi kubbeli bir şekle dönüştürüldü. Son olarak, HP ayrıca HP Reverb G2 kutusuna bir USB Type-A – Type-C adaptörü ekledi.

Görsel ve sesin olağanüstü kombinasyonu

Valve tarafından tasarlanan endüstri lideri lensler ve hoparlörlerle donatılmış olan HMD’miz, büyük satıcılar arasında en yüksek kalitede çözünürlük ve tamamen sürükleyici uzamsal ses sağlar.

Piksel

Mura içermeyen, her göz için 2160 x 2160 LCD panel ve tam RGB şeritle ultra keskin görsellere kendinizi kaptırın. 9,3 milyon pikselde Oculus Rift S’den 2,5 kat daha fazla piksel elde edin.

Lensler

Valve tarafından tasarlanan yeni endüstri lideri lenslerle önceki nesle göre daha fazla netlik elde edin.

Ses

Sektör lideri Valve hoparlörlerle yüksek kaliteli bir ses deneyimi yaşayın. Kulağa 10mm kadar oturarak daha rahat bir oturuşa sahip olmanızı sağlar.

VR başlığı 599 $ fiyatla burada ön sipariş verilebilir , ancak bu, Oculus Quest 2’nin piyasaya sürülmesinden sonra sadece 299 $ fiyatla biraz zor bir satış olabilir.

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Biyoenerji Projesi: Bioo Paneller Topraktan Enerji Üretiyor

İspanya'nın İbiza adasındaki bir parkta, yeni nesil yenilenebilir enerji için bir biyoenerji projesi, enerjiyi yeraltından alıyor. Bioo Panelleri toprağın kendisinden enerji üreten...

Apple iPhone 12 iMovie HDR desteği ekledi

Teknoloji devi, iOS için iMovie uygulamasını güncelledi. iPhone 12 Pro'nun en önemli özelliklerinden olan rekor yeteneği zengin gölgelerde ve parlak ile en...

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Pil Özellikleri Açıklandı

Hem iPhone 12 hem de iPhone 12 Pro'nun Cuma günü gönderilmeye başlaması öngörülüyor, ancak Çin'den gelen videolar sayesinde akıllı telefonlar kapımıza geldiğinde...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin