Salı, Ekim 27, 2020

iOS 14.2 Beta 3 Tüm Kullanıcılar İçin İndir!

Apple, iOS 14, Apple Watch Series 6 ve yeni iPhone 12’yi çoktan piyasaya sürdü, böylece şirket artık dikkatini deneyimi daha da iyileştirmeye yardımcı olabilecek yazılım güncellemelerine çevirebilir.

Yazılım güncellemeleri açısından bir sonraki durak, şu anda test aşamasında olan ve bugün hem geliştiriciler hem de genel kullanıcılar için mevcut olan iOS 14.2’dir.

Ve bu sürümün gelişimi ilerledikçe Apple bugün iOS 14.2 genel beta 3’ü duyurdu, bu da tüm kullanıcıların yeni güncellemeyi cihazlarında deneyebileceği anlamına geliyor.

iOS 14.2’nin, yeni Emoji 13 gülen yüzler ve doğrudan Kontrol Merkezinde bir Shazam müzik tanıma özelliği desteği de dahil olmak üzere çeşitli iyileştirmeler getirmesi bekleniyor.

iOS 14.2 beta

Birçok kullanıcı, yeni özellikleri önceden denemek için bu beta sürümlerini yüklemeye istekli olsa da, erken yazılımların daha yüksek sorun olasılığı ile birlikte geldiğini unutmamak önemlidir, bu nedenle bugünün sürümünü ana cihazınıza indirmeniz önerilmez.

“Genel beta yazılımı henüz Apple tarafından ticari olarak piyasaya sürülmediğinden, hatalar veya yanlışlıklar içerebilir ve ticari olarak yayımlanan yazılımlar kadar iyi çalışmayabilir. İPhone’unuzu yedeklediğinizden emin olun, ”diye açıklıyor Apple.

iOS 14.2’nin üretkenlik aygıtları için ne zaman yayınlanacağı öngörüldüğüne gelince, şu anda hiçbir şey kesin değil, ancak çoğu kişi önceden yüklenmiş iPhone 12 ile gelebileceğine inanıyor. İlk iPhone 12 birimlerinin önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceği düşünüldüğünde, bu pek olası değil.

Bu arada, iOS’un bir beta sürümünü kurmaya karar verirseniz, Apple’a geri bildiriminizi gönderdiğinizden emin olun, çünkü herhangi bir rapor, şirketin kararlı yapıya geçmeden önce genel olarak herkes için deneyimi daha da güzelleştirmesine yardımcı olabilir. .

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en...

Porsche Apple Podcast’leri ve Apple Music şarkı sözlerini Taycan otomobile yerleştirdi

Podcast uygulamasının herhangi bir araca ilk yerel entegrasyonudur. Porsche Taycan sahipleri, iPhone'larını CarPlay üzerinden bağlamak zorunda kalmadan Apple Podcast'leri yayınlayabilir. Otomobil...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin