Pazartesi, Ekim 19, 2020

John Wick: Film, adını Keanu Reeves’in unutkanlığına borçluymuş

Yeni bir röportaj John Wick’in bu adı elde etmesinin asıl sebebinin Keanu Reeves’in filme aslen verilen ismi sürekli unutması olduğunu ortaya çıkardı.

İlk John Wick’in yanı sıra iki devam filmi John Wick: Chapter 2 ve John Wick Chapter 3 – Parabellum’u da yazan Derek Kolstad, Comicbook.com’a yaptığı açıklamada Reeves’in ilk filmin adını sürekli yanlış söylediğini söyledi. Filmin adı önceden “Scorn”muş.

Kolstad, “Filminin adının John Wick olmasının yegane sebebi Keanu’nun filmden sürekli John Wick diye bahsetmesiydi” dedi.

Pazarlamadakiler ‘Dostum, şimdiden 4-5 milyon dolar değerinde bedava reklam yapmış olduk. Artık filmin adı Scorn değil, John Wick’ dediler.

Kolstad, “Şimdi adının ‘Scorn’ olduğunu hayal bile edemiyorum” diye ekledi.

Kolstad, “Sanıyorum yapımların nasıl görüneceği, filmlerin neye benzeyeceğini düşününce herkesin biraz huzuru kaçıyor” dedi.

Ama fikri mülkiyete baktığınızda, başarılı bir film serisine baktığınızda, bunu iyi yapmanın giderek daha da önemli hale geldiğini görüyorsunuz.

Bugün En Çok Okunanlar

Yeni Xbox kullanıcı arayüzü Xbox One’da mevcut

Xbox Series X ve Series S, Xbox One'da yeni sunulan aynı arayüzü paylaşacak. Xbox Series X ve Series S'nin...

YouTube Covid aşısına ilişkin yanlış bilgileri ortadan kaldıracak

YouTube Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Covid-19 aşıları hakkındaki uzman fikir birliğiyle çelişen içeriği kaldıracağını ve pandemi hakkında yanlış bilgilendirme konusundaki politikalarını güncelleyeceğini...

Yeni Araştırma Sayesinde Akciğer Kanseri İçin Öngörücü Tedavi Geliştiriliyor!

Akciğer kanseri olan hastalar için kişiselleştirilmiş tedavi seçenekleri, son yirmi yılda uzun bir yol kat etti. Küçük hücreli olmayan akciğer kanseri olan...

Windows 10 Build 20231.1005 Yayında

Microsoft, Geliştirme kanalına kayıtlı kullanıcılara Windows 10 toplu güncelleştirmesi KB4586238'i resmi olarak yayımladı ve böyle bir yamadan bekleyebileceğinizin aksine, büyük bir değişiklik...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin