Pazartesi, Ağustos 3, 2020

Johnny Depp’e yeni suçlama: “Amber Heard’ün çıplak sahnelerini engellemek istedi”

Heard’ün avukatlarının sunduğu kanıtlara göre Depp, eşinin kırmızı halıda açık giyinmesini de istemiyordu.

Johnny Depp’in tabloid gazete The Sun’a iftira davası sürüyor. 57 yaşındaki aktörün, eski eşi Amber Heard’a şiddet uyguladığını ileri süren bir haberden dolayı açtığı davada yeni ayrıntılar ortaya çıktı.

Mahkemeye sunulan belgelerde, Heard’ın rol aldığı seks sahnelerinin detaylarının evlilikleri sırasında Depp’ten gizlendiği ifade edildi. Eski eşini kıskandığını itiraf eden Depp, Londra’da görülen duruşmada, Heard’le ilgili çıplaklık fikrinden “rahatsızlık duyduğunu” söyledi.

Heard’ün avukatlarının sunduğu delillere göre iki yıllık evliliğin son dönemlerinde Depp, eşinin kırmızı halıda açık giyinmesini ve çıplak sahnelerin olduğu filmlerde yer almasını önlemek istedi.

Heard’ün asistanının ifadesinde, aktrisin günlük çalışma programının, eşinin kişisel asistan ekibiyle paylaşılmamasını istediği bildirildi. Aktrisin avukatlarına göre bu, Heard’ün oynaması gereken çıplak sahneler konusunda Depp’in tepkisinden çekindiğini gösteriyor.

Öte yandan Depp, yalnızca kendisine sorulduğunda profesyonel tavsiyelerde bulunduğunu savundu.

Heard, bir seks objesi gibi görülmekten rahatsızdı, daha iyi filmler yapmayı umuyordu, nesneleştirilmek istemiyordu ve artık çıplak sahneler istemiyordu.

Öte yandan kıskançlık yaptığını da kabul eden Depp, 34 yaşındaki Heard’ın aktör James Franco’yla tekrar çalışacağını öğrendiğinde rahatsız olduğunu itiraf etti.

Depp, “Bundan rahatsız oldum, evet, çünkü benimle paylaştığı düşüncelerle tutarsızdı” diye konuştu. 57 yaşındaki aktör, eski eşinin Franco’dan olumsuz şekilde bahsettiğini öne sürmüş ve şu iddiaları ortaya atmıştı:

Bana Franco hakkında çok çok olumsuz yorumlar yapmıştı. Franco’nun daha önce onu öpmeye çalıştığını, ona karşı cinsel hamleler yaptığını söylemişti. Onun bir sürüngen ve tecavüzcü olduğunu ifade etmişti.

Eşinin film sözleşmelerine müdahale edip etmediği sorulan Depp, eşinin rol seçimini etkileme girişimlerinin onu hedeflerine yönlendirmeyi amaçladığını ileri sürdü.

Tavsiye istedi, tavsiye verdim. Ne yazık ki, ya da neyse ki, aynı tür filmlerde oynamaya devam etti.

Bugün En Çok Okunanlar

Xiaomi, Mi True Kablosuz Kulaklıklar 2’nin 15 Temmuz’da piyasaya sürüleceğini onayladı

Mi True Kablosuz Kulaklık 2'yi duyurduktan sonra, Xiaomi şimdi 15 Temmuz'da yapılacak bir açılış etkinliğinde Mi True Kablosuz Kulaklık 2 Temel adlı...

Microsoft’un Çinli chatbotu Xiaoice ayrı bir şirkete dönüşüyor

2014 yılında, Cortana'yı piyasaya süren topuklular, Microsoft ayrıca Çin pazarı için Xiaoice olarak bilinen bir sohbet botu başlattı . Ayrıca kişisel bir asistan olarak hizmet etti, ancak daha fazla...

iPhone 12 serisinin iPhone 11’den daha küçük bir bataryaya sahip olduğu bildirildi

Apple'ın yeni nesil iPhone 12 serisini Eylül ayında tanıtmaya başladığı bildiriliyor . Daha sonra akıllı telefonların Ekim ayında satın alınması bekleniyor. O lansmana yaklaştıkça, daha yeni bilgilerle karşı karşıyayız. En...

Google’ın Hindistan’daki önemli yatırımlarına bir bakış

Bugün erken saatlerde, Hindistan için yıllık Google etkinliğinin altıncı sayısında Google CEO'su Sundar Pichai , önümüzdeki beş ila yedi yıl içinde Hindistan'a 75.000 cro (yaklaşık...

Benzer Haberler

Bel ve sırt ağrısına dair tüm bildikleriniz yanlış olabilir: Evden çalışırken ağrılarınızı dindirecek 10 kolay ipucu

Pandemi sürecinde pek çok kişi evden çalışmaya başlasa da, koşullara adapte olmak sanıldığı kadar kolay olmadığı gibi özellikle sağlık açısından zorlayıcı durumlara da neden olabilir.

Kaplan ve pangolin gibi çok sayıda tür ticari amaçlı yetiştirilecek

Güneydoğu Asya ülkesi Myanmar'da kaplan, pangolin ve nesli tehlike altındaki diğer türlerin ticari amaçlı yetiştirilmesine olanak tanıyan yasa kabul edildi. Doğa koruma...

Pedofil Epstein’in sağ kolu Ghislaine Maxwell kefaletle serbest bırakılmak istiyor

Ghislaine Maxwell, hüküm giymiş pedofil Jeffrey Epstein için genç kızları hazırladığı iddiasıyla yargılanmayı beklerken, kendisine koronavirüs bulaşabileceği gerekçesiyle cezaevinden tahliye edilmesi için başvuruda bulundu.

Beckhamların büyük oğlu nişanlandığını doğruladı: Dünyanın en şanslı erkeğiyim

Brooklyn Beckham, Nicola Peltz ile nişanlandığını doğruladı. 21 yaşındaki Brooklyn, haberi Cumartesi Instagram'da Nicola ve kendisinin fotoğrafını paylaşarak duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

Xiaomi, Mi True Kablosuz Kulaklıklar 2’nin 15 Temmuz’da piyasaya sürüleceğini onayladı

Mi True Kablosuz Kulaklık 2'yi duyurduktan sonra, Xiaomi şimdi 15...

Microsoft’un Çinli chatbotu Xiaoice ayrı bir şirkete dönüşüyor

2014 yılında, Cortana'yı piyasaya süren topuklular, Microsoft ayrıca Çin pazarı için Xiaoice olarak bilinen bir...

iPhone 12 serisinin iPhone 11’den daha küçük bir bataryaya sahip olduğu bildirildi

Apple'ın yeni nesil iPhone 12 serisini Eylül ayında tanıtmaya başladığı bildiriliyor . Daha sonra akıllı telefonların...