Çarşamba, Ekim 21, 2020

Keanu Reeves’in John Wick’teki dublörü aktörü anlattı: Duyduğunuz iyi olan her şey yüzde 110 doğru

Nezaketi, cömertliği ve mütevaziliğiyle bilinen dünyaca ünlü Hollywood aktörü Keanu Reeves’e bir övgü de John Wick setindeki dublöründen geldi.

CinemaBlend’de yer alan habere göre John Wick serisi boyunca aktörün tehlikeli araba sahnelerindeki dublörlüğünü yapan Jeremy Fry, Reeves’le ilgili duyduğumuz her şeyin fazlasıyla doğru olduğunu söyledi.

Aktörün ne kadar çalışkan olduğuyla ilgili konuşan Fry, “Özverilidir. Yorgunluk nedir bilmeden çalışıp durur. Onun hakkında duyduğunuz iyi olan her şey yüzde 110 doğru” dedi.

İnsanların hayran olduğu ünlülerin, gerçek hayatta normalde göründükleri kadar muhteşem olmamaları sık rastlanan bir durum. Bu yüzden uzun süredir Reeves’e yakın çalışan bir kişiden bu sözleri duymak aktörün hayranları için hoş bir detay.

Jeremy Fry’ın Keanu Reeves’le ilgili en çok takdir ettiği konulardan biri de aktörün tüm tehlikeli sahnelerde oynamak için diretmemesi. Fry’a göre Reeves bu sahnelerin çoğunda kendisi yer almak istiyor ama yeri gelince bir adım geri çekilip dublörlerin işlerini yapmalarına da müsaade ediyor.

Aktörlerin tehlikeli sahneleri kendilerinin çekmek istemesi bana her zaman ilginç gelmiştir. Kullanabileceğiniz ve sahnede aktörlerin yerine onların olduğu anlaşılmayacak kişiler varken bunu istemek… Ama Keanu olayı çok iyi anlıyor. Asla ‘Şunu ben yapmak istiyorum. Bunu ben yapmak istiyorum’ demedi.

Reeves’in yönetmen Chad Stahelski’ye güvendiğini vurgulayan Fry’a göre ünlü oyuncu teknik ekibin verilecek en doğru kararları alacağına, uygun ve güvenli olduğunda sahnede aktörün yer almasını isteyeceklerine inanıyor.

John Wick 4’ün 2021’de vizyona girmesi planlanıyordu ancak pandemi nedeniyle gösterim tarihi bir yıl ertelendi.

John Wick 4’ün yönetmeni Chad Stahelski kısa süre önce, serinin üçüncü filmi Parabellum için çekilmiş ancak kullanılmamış sahnelerin yeni filmde yer alabileceğine işaret etmişti.

Bugün En Çok Okunanlar

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

Sega 60. yılını Steam’de ücretsiz mini oyunlarla kutladı

Sega bu yıl 60. yılını kutluyor ve bu vesileyle Steam'de bir haftalık kutlamalarla kutlanıyor. Bir var bir çok Sega oyunları satışı dahil Persona 4 Golden, Bayonetta ve Total...

Spotify iOS 14 Widget Desteği ile Güncellendi

Spotify, tüm platformlardaki en popüler müzik akışı hizmetlerinden biridir ve şirket, mevcut olduğu cihazlara eklenen en son özelliklerle her zaman güncel kalması...

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin