Cumartesi, Ekim 24, 2020

Koronavirüs’de ev hijyeni

Vaktimizin tamamını evde geçirdiğimiz şu günlerde yaşam alanımızın temiz ve hijyenik olmasıda bir o kadar önemli o zaman temizliği kolaylaştıracak ve yaşam kalitemizi arttıracak bir kaç ipuçuna ne dersiniz!

CAM

Her zaman biz kadınların temizliğe başladığı ilk yer camlardır. İşte size cam temizliğini kolaylaştıracak bir kaç ipuçu! Camları silip kurulamak hayli yorucu, bu zahmeti ortadan kaldıran ‘vileda actifibre’ cam bezi size bu konuda hayli yardımcı olacaktır. Cam silip sonra kurulama derdiniz kalmayacak. Bir kova deterjanlı su ve vileda actifibre camlarınızı kısa sürede temizlemenize yardımcı olacaktır.

vileda actifibre
vileda actifibre

BANYO

Şu günlerde lavaboları belki günde bir kaç kez temizliyoruz. Lavabolarımızı temiz ve pırıl pırıl görmeyi tabiki istiyoruz. Bunun olmasını sağlayacak. En iyi ürünlerden bir taneside ‘cif banyo’ lavabolarınızı tertemiz yaparken parlamasını sağlayacak.

cif banyo

MUTFAK

Evde otururken tabiki boş durmuyoruz. Ekmekler, poğaça ve börekler… Çocuklarımız ve eşimiz evdeyken üretime devam! Peki fırını neyle temizliyorsunuz ? HighGenic fırın temizliğinde size kolaylık sağlayacak. Sık bekle ve sil işte bu kadar kolay.

YAŞAM ALANI

Çoğumuz sitelerde ve apartman dairelerinde oturuyoruz. Artık balkon ve camdan halı silkelemekte pek kalmadı haliyle! Toz torbalı süpürgelerin haznesini boşaltmaksa epey zahmetli süpürdüğünüz evi tekrar toz içinde bırakıyor. Evler şu ara fazla mesaide çocuklar koşturup duruyor tozlar da ordan oraya! Size önerim tabiki dyson cinetic toz torbası ve filtre temizliği derdi yok. Üstelik havadaki tozuda temizlediğini idda eden bir süpürge markası. Herşeyi boş verin bence çekim gücü harika başka süpürge ile süpürdüğünüz evi dyson’la tekrar süpürmeyi deneyin haznesine baktığınızda anlayacaksınız. Üstelik hızlı ve kolay temizlik sağlıyor. Parçalarını hızlı şekilde söküp başka parçalar takabilirsiniz. Evin her alanını temizlemeye dyson yetecektir. Haznesine gelince onu boşaltmak çok kolay!

dyson cinetic

Vileda actifibre ve highgenic mobilyalarınızıda temizlemeye yeter. Vileda actifibreyi evin her alanında kullanabilirsiniz. Banyo, lavabo, mutfak, mobilya kurulamadan silin gitsin.

Haydi temizliğe!!! Hijyen şu günlerde hayli önemli ama temizlik yaparken kendinize de değer katın işinizi kolaylaştıracak ürünler kullanın sevdiklerinize ve size zaman kalsın. Kolay gelsin!!! :))…

Bugün En Çok Okunanlar

Instagram en popüler kullanıcılarının para kazanmasını kolaylaştırıyor

Uygulama, IGTV videolarındaki rozetleri ve reklamları genişletiyor. Instagram, para kazanma araçlarını daha fazla etkileyiciye açıyor. Şirket, uygulamanın "yaratıcılarının" para kazanmasını...

PS5 fan optimizasyonları sistem güncellemeleriyle gelecek

Sony'nin eski büyük PS5 hayranı, kısa süre önce piyasaya sürülen PlayStation 5 parçalanmasının en önemli özelliklerinden biriydi, ancak bu fan zamanla gelişmeye hazır. 

Quibi kapandığını doğruladı

Quibi'nin kurucuları, fikrin 'yeterince güçlü' olmayabileceğini kabul etti. Jeff Katzenberg / Meg Whitman liderliğindeki Quibi'nin piyasaya sürülmesinden ancak altı...

En İyi Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler: JBL, Bose, Sony Ve Daha Fazlası

Kablosuz bir hoparlör mi arıyorsunuz ve çok fazla harcamak istemiyor musunuz? Uygun fiyatlı mini ve en iyi taşınabilir bluetooth hoparlörler için en...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin