Cuma, Eylül 25, 2020

Mafia III: Definitive Edition Xbox One X ve PS4 Pro Geliştirmelerini Kaldırıyor

Geçen hafta, 2K Games Mafya‘yı duyurdu sürpriz Mafia II ve Mafia III Definitive Editions’ı piyasaya sürdü, ancak maalesef, oyuncular oyunlara gerçekten ellerini aldıktan sonra heyecan hayal kırıklığına dönüştü. Mafia II: Definitive Edition, gösterişli, kötü performans gösteren bir karmaşa , ancak belki de daha da dikkat çekici, 2K, bir şekilde sadece bir GOTY sürümü olan Mafia III: Definitive Edition’ı berbat etmeyi başardı.

Şimdi, standart konsollarda Mafia III oynuyorsanız, bazı küçük iyileştirmeler görebilirsiniz, ancak 10 GB Definitive Edition yaması aslında PS4 Pro veya Xbox One X için her türlü geliştirmeyi kaldırıyor gibi görünüyor.

[Mafia III], bazı oyun iyileştirmeleri yapması gereken büyük bir yama aldı. PS4 ve Xbox One S’de bu yama yaklaşık 10GB’dı. Yama notlarında listelenmiyor, ancak grafiklerde kesinlikle bazı değişiklikler yaptılar, Xbox One S ve PS4’te oyun daha keskin görünüyor ve toprak yolda sürüş sırasında toz gibi şeyler geliştirildi. Yani, oyun sadece yeni DLC’ler ve yeni bir logo almadı.

Sorun şu: Hem PS4 hem de XBOX için giriş ve profesyonel konsollar için tek bir yama var ve bu yama yıllar önce özellikle Xbox One X ve PS4 Pro için yayınlanan iyileştirmeleri kaldırdı. Bu nedenle, şu anda Xbox One S ve PS4 için Mafia III sürümü, profesyonel kardeşleri için aynıdır, bu yüzden 4K gitti, doku, yansımalar ve diğer şeylerdeki grafik iyileştirmeler.

Mafia: Trilogy’yi şimdi PC (Steam üzerinden), Xbox One ve PS4’ten satın alabilirsiniz.

Bugün En Çok Okunanlar

Sudoku Çözen Algoritma, Protein Molekülleri İçin Umut Vaat Ediyor!

Toronto Üniversitesi'ndeki bilişimsel biyologlar, ince ayarlanmış terapötikler olarak sunulan yeni protein molekülleri oluşturma potansiyeline sahip bir yapay zeka algoritması geliştirdiler.

Tesla ABD’de kendi Lityum madenleri satın aldı

Tesla, dikey olarak entegre olmasıyla ünlüdür ve şirket şimdi kendi Lityumunu çıkararak bunu bir sonraki seviyeye taşıma planlarını duyurdu.

iPhone 12 lansman etkinliğinin 13 Ekim’de yapılacağı açıklandı

Apple'ın yılın en önemli açılış konuşması genellikle Eylül ayı ortalarında gerçekleşir. Bu, en yeni iPhone'un duyurulduğu zaman, telefonların basın toplantısından sonraki ilk Cuma...

Xbox oyun akışı yakında iPhone’a da gelebilir

Microsoft, bulut oyun hizmetini birkaç gün önce Android'de yayınladı. Maalesef iPhone desteği dahil edilmedi ve yakın zamanda bulut akışını alamayabilir. İster xCloud, Stadia veya başka bir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin