Cuma, Eylül 25, 2020

Mara Yaz 16 Haziran’da PC ve Nintendo Switch’e geliyor. İndir!

Çiftlik sim, hikaye tabanlı macera oyunu ile tanışıyor Summer in Mara nihayet resmi açıklamasından iki yıl sonra bir sürüm aldı. Başlığın dediği gibi, indie oyunu 16 Haziran’da PC’de (Steam aracılığıyla) ve Nintendo Switch’te piyasaya sürülecek.

Henüz bir fiyatı olmasa da, ilgilenenler oyunun prologunu deneyebilirler, bu da şimdi Steam’de ücretsiz olarak kullanılabilir . Ayrıca Mara’da Yaz prologunun Nintendo Switch’te de mevcut olacağını eklemeye değer, ancak oyuncular lansmanı daha yakın bir şekilde indirebilecekler.

Geliştirici Chibig’e göre, Mara’daki Summer bu yıl PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek, bu yüzden bunlar oyun platformlarınızsa, biraz daha beklemeniz gerekecek.

Döngüde olmayanlar için, Summer in Mara, oyuncular yeni adaları ziyaret edecek, yeni arkadaşlar edinebilecek ve Mara’yı fethetmek isteyen kötü şirket Elit hakkında daha fazla bilgi edindikleri için tarım simülasyonu ve hikaye tabanlı maceradan oluşan bir karışım.

Oyuncular büyükannesi Yaya Haku ile kendi adasında yaşayan genç bir kız olan Koa’nın ayakkabılarına adım atacaklar. Oyuncular bitkilerini hasat etmeli, havuzlarında balık tutmalı, ağaçları kesmeli ve Yaya Hakui’nin onlara vereceği tüm görevlere çok dikkat etmelidir.

Mara’da yaz, el yapımı bir görünüm ve çekici bir anlatı ile sakin, rahatlatıcı bir ortamda tek oyunculu bir deneyimdir. Ayrıca, karakter gelişimi büyük bir odak noktasıdır ve bu, tanıştığı arkadaşlara yapılan bakım ve seyahatlerinin fıkralarına yansır.

Görünüşe göre oyun, oyunculara 30 saatten fazla oyun süresi sunmalı ve 250+ görev ve 20+ karakterle tanışacak ve arkadaş olacak. Mara’da bulunan bir dizi yükseltme, sır ve hazine ile birlikte Summer in Mara, her yaş için tam teşekküllü, eğlenceli bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Sudoku Çözen Algoritma, Protein Molekülleri İçin Umut Vaat Ediyor!

Toronto Üniversitesi'ndeki bilişimsel biyologlar, ince ayarlanmış terapötikler olarak sunulan yeni protein molekülleri oluşturma potansiyeline sahip bir yapay zeka algoritması geliştirdiler.

Tesla ABD’de kendi Lityum madenleri satın aldı

Tesla, dikey olarak entegre olmasıyla ünlüdür ve şirket şimdi kendi Lityumunu çıkararak bunu bir sonraki seviyeye taşıma planlarını duyurdu.

iPhone 12 lansman etkinliğinin 13 Ekim’de yapılacağı açıklandı

Apple'ın yılın en önemli açılış konuşması genellikle Eylül ayı ortalarında gerçekleşir. Bu, en yeni iPhone'un duyurulduğu zaman, telefonların basın toplantısından sonraki ilk Cuma...

Xbox oyun akışı yakında iPhone’a da gelebilir

Microsoft, bulut oyun hizmetini birkaç gün önce Android'de yayınladı. Maalesef iPhone desteği dahil edilmedi ve yakın zamanda bulut akışını alamayabilir. İster xCloud, Stadia veya başka bir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin