Cumartesi, Ekim 24, 2020

Marvel Sinematik Evreni’nde Örümcek Adam’ın sonunu kimin getireceği belli oldu

Harry ve Norman Osborn’u Sony’nin Örümcek Adam serilerinde şimdiye kadar iki ayrı oyuncunun beyazperdede canlandırdığını gördük.

Marvel Sinematik Evreni’nin yorumundaysa özellikle film seyircisinin daha önce görmediği yan karakter ve kötüleri seçmesi göz önüne alındığında stüdyonun Yeşil Cin’in iki versiyonunu da bilinçli olarak kullanmadığını düşünmekte haksız sayılmazsınız.

Öte yandan Osborn ailesi Örümcek Adam’ın çizgi roman hikayesinde daha ilk günlerden itibaren önemli bir rol oynadı.

Dolayısıyla özellikle Norman’ın nihayet Marvel Sinematik Evreni’ne geleceği doğrultusunda yüksek beklentiler olması şaşırtıcı değil.

Hatta karakterin ipleri elinde tutan bir sonraki büyük kötü olarak, mahallenizin dostu Örümcek Adam’dan da fazlası için baş belası olabileceğine dair söylentiler yayılmıştı.

Marvel’ın Miles Morales’i Peter Parker’ın nihai devamcısı olarak düşünecek, hatta serinin simge kahramanlarının çoğunun süreç içinde değişme ihtimalini planlayacak kadar ileriyi şimdiden düşündüğünü daha önce duymuştuk.

We Got This Covered’da yer alan habere göre şimdiyse Tom Holland’ın Örümcek Adam yolculuğunun sonunun hayranların isteyeceği gibi olmayabileceğini belirtiliyor. 

Habere göre sahne arkasında şu an dolanan fikirlerden biri, Peter Parker’ı öldürecek karakterin Norman Osborn olması. Bu da hem karakteri Marvel Sinematik Evreni’ndeki en tehlikeli kötülerden biri yapardı hem de Miles Morales’in Örümcek Adam kostümünü kalıcı olarak devralmasının önünü açardı.

Anlaşılacağı üzere bu bir süre daha gerçekleşmeyecek zira Marvel’ın en az 6 solo Örümcek Adam filmi daha yapacağı söyleniyor ama stüdyo 3. Evre’nin sonunda kartları adeta yeniden karmıştı. Bu da benzer bir şeyi 6. Evre’nin sonuna geldiklerinde de yapma ihtimallerini epey arttırıyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Az Bilinen Fakat İhtiyaca Göre Çok Kullanışlı Python Veri Yapıları

Python programlama dili, kullanım kolaylığı açısından kuşkusuz son zamanların en çok kullanılan programlama dillerinden biri olmuştur. Farklı alanlarla ilgili çeşitli sorunlar için...

Google Asistan Samsung 2020 TV’lerinde kullanıma sunuluyor

Yıllarca Bixby'yi gerçekleştirmeye çalıştıktan sonra, Samsung kendine geliyor ve Alexa ve Google Assistant gibi daha iyi AI yardımcıları için destek sağlıyor. Şirket bu yıl CES'te bu asistanları QLED...

Tesla’nın yedi günlük iade politikasını sona erdi!

Tesla onun yedi gün sunan durdurdu, hiçbir soru göre iade politikası istedi Electrek . Şirketin dün gece yaptığı teklife son verdiği bildirildi. Otomobil üreticisinin politikaya adadığı web sayfasını ziyaret...

Google Güvenilir Kişiler uygulamasını durdurdu!

Google Güvenilir Kişiler uygulaması Birkaç yıl önce, Google inşa edilmiş ve kısaca onun muhafaza Güvenilir Kişiler uygulaması üzerinde iOS ve Android'i. Konumunuzu yakın arkadaşlarınız veya aile üyelerinizle...

2 YORUMLAR

  1. zaten şu maskeli karakterlerin yüzünü neden gösterirler göstermek karakterin sınırlı sayıda film çekilmesine yarar oyuncuya bir şekilde işlevsiz kaldığı zaman o karakteri değiştirmek gerekir ki buda seyircilerin alışmasını zorlaştırır maskeyi çıkarırken görülmemeli kim olduğunu seyirci bilmemeliydi ki oyuncu değişse dahi karakter var olmalıydı buda sınırsız film çekimi demektir hatta dizi çekimi dahi yapılabilir böyle anlamadığım başka bir şeyde çocuk yapmaları sakıncalı olur hep çocuk yetiştirir normal hayatta ki çocuk özelliğini alır almaz yada farklı bir özelliği olur bu senaryoya bağlı değiştirilmeliydi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin