Cuma, Ekim 30, 2020

Mevcut herhangi bir Gen4 PS4 / Xbox oyununu Nintendo Switch’e taşıyabiliriz

Singapurlu geliştirici Virtuos, mevcut herhangi bir PlayStation 4 ve Xbox One oyununu Nintendo Switch’e taşıyabildiğinden bahsetti.

Dark Souls Remastered, LA Noire ve yaklaşan The Outer Worlds , BioShock The Collection ve XCOM 2’nin Switch sürümlerinin arkasındaki stüdyo , son zamanlarda Nintendo web sitesi Nintendolife ile XCOM serisini Nintendo’nun platformuna getirme hakkında konuştu ve akım-gen başlıklarını Switch’e getirme yeteneği.

Üst düzey yapımcı Zhang Chengwei, Switch’e belirli başlıkları getirme değerlendirme süreci sorulduğunda, “Ortaklarımızla herhangi bir Switch projesini tartıştığımızda, ilk adım oyun için beklentilerinin ne olduğunu bulmak” dedi. “Bitmiş ürünü nasıl öngörüyorlar? Bu sadece zaman çizelgeleri veya bütçelerle değil, aynı zamanda bildikleri ve sevdikleri oyun için istedikleri oyun kalitesine ulaşmakla ilgili. Bu yüzden, harika bir Switch oyunu için dikkate almaları gereken tüm alanları ele alarak başlıyoruz. En iyi Switch özelliklerinden en iyi şekilde nasıl yararlanabilirler?

Yapımcı şöyle devam etti: “Bir sonraki adım“ Virtuos’un Çözümü ”yaratmak dediğimiz şey. Switch’in en iyi özelliklerini tam olarak nasıl kullanacağınız ve sadece bir oyun olarak değil, özellikle bir Switch oyunu olarak oyunun gerçekten parlak olması için en iyi çözümleri öneriyoruz. Starlink: Atlas için Savaş, Dark Souls: Remastered, The Outer Worlds ve yaklaşmakta olan XCOM2 ile ilgili çalışmalarımızın arkasında artık Switch uyarlamalarının mevcut nesil konsollarda (PS4 / XB1).”

“Kendi kalite standartlarımız var ve açıkçası Switch kütüphanesine veya daha geniş oyun endüstrisine zarar verebilecek düşük kaliteli ürünler yaratmıyoruz.”

Tam burada bir övünme. Daha sonra, birçok kişi CD Projekt Red’in The Witcher 3: Wild Hunt’ı Nintendo’nun platformuna getirmenin mümkün olmayacağına inanıyordu, ancak geliştirici Saber Interactive bunu oldukça başarılı bir şekilde çıkarmayı başardı.

Bugün En Çok Okunanlar

Apple One abonelik paketi 30 Ekim’de başlıyor

Arcade, Müzik, TV +, iCloud ve daha fazlası. Elma resmen ortaya “Apple biri” abonelik paket kısmındaki geri İzle olay Eylül ayında. Bugün, şirketin üç aylık...

Apple One abonelik paketi 30 Ekim’de başlıyor

Arcade, Müzik, TV +, iCloud ve daha fazlası. Elma resmen ortaya “Apple biri” abonelik paket kısmındaki geri İzle olay Eylül ayında. Bugün, şirketin üç aylık...

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin