Pazar, Ekim 25, 2020

Microsoft, Mayıs 2020 Xbox One Güncelleştirmesi’ni yeni özelliklerle piyasaya yayınlandı

Bugün Microsoft , açık bir şekilde Windows 10 Mayıs 2020 Güncelleştirmesi ile ilgisi olmayan Mayıs 2020 Xbox One Güncelleştirmesi’ni duyurdu. Windows 10 için Mayıs güncellemesine denk gelen Xbox güncellemesi Nisan ayında yayınlandı. Bu kafa karıştırıcı geliyorsa, çünkü. Neyse ki, bilmeniz gereken tek şey Xbox One konsolunuza gelen özellikler.

Tüm bu şeyler şirketin bu ayın başında 2005 sürümünü Xbox Insiders’a ekmeye başladığı duyuruldu . Kılavuzda daha fazla iyileştirme yapıldı ve Microsoft’un oynamanız gereken tek şey olarak hizmet etmesini istiyor. Varsayılan sekme artık ortada değil solda ve daha az sekme var. Arkadaş Önerileri artık Birini Bul altındadır ve Kulüpleri Keşfedin, Kulüpler sayfasında bulunabilir.

İçeriği dört kanala ayıran yeniden tasarlanmış bir Topluluk sayfası var: arkadaşlar tarafından paylaşılan, oyunlardan resmi yayınlar, Kulüp etkinliği ve Xbox Live’da Popüler. Oyun koleksiyonları için Tür ve Oyuncu Sayısı gibi yeni filtreler vardır.

Son olarak, her zaman olduğu gibi, Mixer geliştirmelerini bulacaksınız. Artık canlı küçük resimler göreceğiniz için akışlara göz atmak için daha iyi olması gerekiyordu.

Bugün En Çok Okunanlar

Google Asistan’ın Android için sürüş modu bir yıl sonra neredeyse hazır

Google , 2019 ortalarında telefonlar için bir Asistan sürüş modunun geleceğine söz verdi , ancak bu açıkça gerçekleşmedi - herhangi bir işaret olmadan bir yıldan fazla geçti. Yine de...

PS5 fan optimizasyonları sistem güncellemeleriyle gelecek

Sony'nin eski büyük PS5 hayranı, kısa süre önce piyasaya sürülen PlayStation 5 parçalanmasının en önemli özelliklerinden biriydi, ancak bu fan zamanla gelişmeye hazır. 

Tesla Çinde üretilen otomobiller Avrupa’ya ihraç edilecek

Hızla büyüyen ABD'li elektrikli otomobil üreticisi Tesla'nın, Şangay'daki yeni fabrikasında üretilen otomobilleri bu ay Avrupa'ya ihraç etmeye başlayacağını duyurdu.

Google Arama, Alışveriş ve Eğitim için yeni Google Lens özelliklerini duyurdu

Google Lens ile, kameranızı kullanarak gördüklerinizi arayabilirsiniz ve Google Lens artık bitkileri, hayvanları, önemli noktaları ve daha fazlasını belirlemenize yardımcı olmak için,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin