Cumartesi, Ekim 31, 2020

Microsoft yeni Xbox aksesuarlarını duyurdu

Microsoft yeni Xbox aksesuarlarını duyurdu Xbox Series X ve Xbox Series S konsolları, çeşitli pazarlarda ön sipariş için resmi olarak mevcuttur. Microsoft ve perakende ortakları ya ön sipariş almaya başladılar ya da yakında yeni nesil konsolları satmaya hazır olacaklar. Seri X ve Seri S, 499 $ ve 299 $ ‘a satılıyor ve 10 Kasım’da kapınıza gönderilecek – işte bilmeniz gereken her şey . Her konsol, kutuda ücretsiz bir Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ile birlikte gelir, ancak bu bazı oyuncular için yeterli olmayabilir. Neyse ki Microsoft, iki konsol için öncekilerle aynı fiyata önceden sipariş edilebilen yedek denetleyiciler de dahil olmak üzere bir dizi aksesuarı açıkladı.

Microsoft, yeni aksesuarları Xbox sitesinde bir blog gönderisiyle duyurdu . Şirket, alıcıların Series S ve Series X ile birlikte gelen Carbon Black ile birlikte gelen Robot White’a ek olarak yeni bir Xbox denetleyici renk seçeneği alacaklarını açıkladı. Bu, aşağıda görülen Shock Blue seçeneği.

Microsoft ayrıca, Xbox Şarj Edilebilir Pil + USB-C Kablosu paketi olarak sunulan yeni Xbox denetleyicileri için yeni bir yeniden şarj edilebilir pil çözümüne sahiptir. Pilin tam şarj olması için dört saatin altında olması gerekir, ancak şarj olurken oynamak için kullanılabilir.

Xbox denetleyicisini bilgisayarlarıyla kullanmak isteyen bilgisayar oyuncuları, Windows aygıtlarına kablosuz oyun deneyimi getiren Xbox Kablosuz Oyun Kumandası ve Windows 10 için Kablosuz Bağdaştırıcı paketini satın alabilir. Bir alternatif, denetleyiciyi bir USB-C kablosuyla kullanmak veya Bluetooth ile bağlamaktır.

Microsoft duyuruda, yeni paketlerin dünya genelindeki neredeyse tüm Xbox pazarlarında satışa sunulacağını söyledi. Denetleyici ABD’de 59.99 dolara mal olurken, Xbox Şarj Edilebilir Pil ve USB-C Kablosu 24.99 dolara mal olacak.

Bu aksesuarlar 22 Eylül’de yerel saatle 08: 00’de ön siparişe açılacak ve 10 Kasım’da teslim edilecek.

Aksesuarları

Aksesuarlar, konsolun şu anda ön sipariş verilebildiği tüm pazarlarda hemen çevrimiçi olarak mevcut olmayabilir, bu nedenle yerel Microsoft Mağazanız ön sipariş için mevcut olarak listelemiyorsa diğer perakendecilerle daha iyi kontrol edin.

Bugün En Çok Okunanlar

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

Ses En Yüksek Ne Kadar Olabilir? Desibel ve Gürültü Nedir?

Krakatoa yanardağı 1883'te patladığında, bir adayı yerle bir etti. Saniyede yarım mil hızla havaya 27 kilometre enkaz fırlattı ve 36.000 kişiyi öldürdü....

Apple One abonelik paketi 30 Ekim’de başlıyor

Arcade, Müzik, TV +, iCloud ve daha fazlası. Elma resmen ortaya “Apple biri” abonelik paket kısmındaki geri İzle olay Eylül ayında. Bugün, şirketin üç aylık...

Apple Watch Kurulumu: Saatinizden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin Basit İpuçları

Apple Watch sofistike ancak kullanımı kolay bir teknoloji ürünüdür. Eğer bir Apple Watch satın aldıysanız, bir sonraki adım nasıl kurulacağını öğrenmektir. Ne...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin