Cumartesi, Ekim 24, 2020

Microsoft’un Aile Koruması uygulaması önizlemede artık mevcut

Mart ayında Microsoft, tüketici 365 Microsoft Office aboneliklerinin yeniden markalaştığını duyurdu ve bununla birlikte birkaç yeni uygulama tanıttı. Bunlardan biri, ailelerin telefonlarıyla ve diğer cihazlarla nasıl etkileşimde bulunduklarını yönetmelerini sağlayan Aile Güvenliği’dir. 

Uygulama, daha sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmek için belirli uygulamalar için ekran süresi sınırları belirleme veya her uygulamada ve kullanıcının erişebildiği her cihazda ne kadar zaman harcandığını takip etme gibi bir dizi özellik sunar. Benzer şekilde, ebeveynler, yaş kısıtlamaları veya diğer endişeler nedeniyle belirli uygulamalara, oyunlara ve web sitelerine erişilmesini kısıtlayabilir. Ebeveynler ayrıca aile üyeleri tarafından zamanın nasıl harcandığını görmek için haftalık aktivite raporları oluşturabilir.

Başka bir özellik konum paylaşımıdır ve beklediğiniz gibi tüm aile üyelerinin konumunu görmenizi sağlar. İnsanların belirli bir zamanda nerede olduklarını bilmek için belirli adlara sahip konumları kaydetmek de mümkündür.

Daha önce de belirtildiği gibi, önizlemenin hem Android hem de iOS’ta maksimum 10.000 kullanıcıya kadar sınırlı kullanılabilirliği vardır. İlgileniyorsanız, buradan kaydolmanız gerekir .

Bugün En Çok Okunanlar

PS5 fan optimizasyonları sistem güncellemeleriyle gelecek

Sony'nin eski büyük PS5 hayranı, kısa süre önce piyasaya sürülen PlayStation 5 parçalanmasının en önemli özelliklerinden biriydi, ancak bu fan zamanla gelişmeye hazır. 

iCloud Saklama Alanı: Nasıl Yer Açacağınıza Dair 5 İpucu

Apple, 2011'de iCloud'u ilk kez tanıttığında, şirketin sunduğu 5 GB'lık ücretsiz depolama alanı, çoğu insanın kullanabileceğinden çok daha fazla görünüyordu. Ancak son...

Porsche Apple Podcast’leri ve Apple Music şarkı sözlerini Taycan otomobile yerleştirdi

Podcast uygulamasının herhangi bir araca ilk yerel entegrasyonudur. Porsche Taycan sahipleri, iPhone'larını CarPlay üzerinden bağlamak zorunda kalmadan Apple Podcast'leri yayınlayabilir. Otomobil...

Az Bilinen Fakat İhtiyaca Göre Çok Kullanışlı Python Veri Yapıları

Python programlama dili, kullanım kolaylığı açısından kuşkusuz son zamanların en çok kullanılan programlama dillerinden biri olmuştur. Farklı alanlarla ilgili çeşitli sorunlar için...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin