Çarşamba, Eylül 23, 2020

Mortal Kombat Efsaneleri: Akrep’in İntikamı İncelemesi

Mortal Kombat Efsaneleri: Scorpion’un İntikamı, Scorpion’un yayını anlatıların omurgası yaparak tanıdık Mortal Kombat hikayesine yeni bir bakış açısı sunuyor. Film, Scorpion’u hepimizin bildiği ve sevdiği cehennem ateşine maruz kalan Kombatant yapan trajediyi sergileyerek güçlü bir şekilde başlasa da, franchise fan servisi ile çarpılmadan ve ağırlık altında çökmeden çok uzun değil. Yine de, bu animasyonlu film, Mortal Kombat’ı tüm bu yıllar boyunca bu kadar şiddetli bir zevk haline getiren korkunç ultra şiddet ve saygısız cazibe ile doludur, bu yüzden geldiğiniz şeyi kesinlikle alacaksınız, ancak çok fazla değil.Film bize Akrep, Hanzo Hasashi’nin (Patrick Seitz tarafından seslendirilen) insan tarafını ve intikam istediği yıkıcı sebebi göstererek başlıyor. Olaylar ortaya çıktıkça, film X-Men Origins’e çarpıcı bir benzerlik göstermeye başlar: Wolverine, Scorpion’un yoluna çıkan herkese atık bırakan bir ölüm makinesine dönüştürüldüğü yerdir. İsminin nereden geldiğine dair sevimsiz bir sahne bile var. Zayıf yönlere veya kişisel kusurlara karşı çok fazla şey olmadığı zaman, erkeğe kök salması zor; o kıç tekme ve insanları mızrak sonuçları için tekrar tekrar yaptığı yüz boyunca mızrak için orada.

Mortal Kombat Efsaneleri: Akrep’in İntikamı

(Akrep Being Kombat 3 Ölüm halinde dışında kalan için? İntikamını almak gerekiyor gerçek bir şey öğrenmek ister! Bir Mortal Kombat oyununda Scorpion koyarak değil Adaletsizlik dışarı Batman bırakmaya benzer. Anlaşılmaz bu!)

Hiç yavaş bir zaman olsaydı işler aşağı iner ve franchise maskotuna girer, bu filmdi, ancak gördüğümüz tek şey ne kadar acı çekip tekrar tekrar yiyebileceğidir. Yeni güçlerini kontrol etmeyi nasıl öğrendi? İnsanlığını kaybetme ve iskelet ateşi iblisi olma konusunda ne hissediyor? Film, kahramanı ile cildin derinliklerine inmekle ilgilenmiyor, bu yüzden asla öğrenemiyoruz.

Scorpion ön tarafta iken çok fazla zaman alsak da, Mortal Kombat turnuvası başladığında filmin geri kalanı için B hikayesine düştü. Filmin en büyük sorunu, daha kişisel bir Akrep hikayesinin üstünde destansı Mortal Kombat turnuvası yayını yapmaya çalışması ve hiçbirine adalet yapmamasıdır. Filmin ikinci yarısı, hızlı bir dövüş sahneleri, karakter kameoları ve şüpheli mantığın arsa katlamaları haline geliyor.

(Evet, onlar Ultimate Mortal Kombat 3 Scorpion eklendi biliyorum ama “zaten Mortal Kombat 3 vardı,” Çünkü bu sonsuza benim için yapışmasını noktası olacak bu yüzden ailem benim için almazdım.)

Bunu, Verilen ana cazibe olan kavgalar, ve sadece bol bol değil, hepsi de izlemek için kanlı iyi zamanlar. Enerjik, şık ve aşırı miktarda kan, bağırsak ve beyinle sırılsıklam, otantik Mortal Kombat tarzında üst üste gidiyorlar. Karakter animasyonu, diyalog ağır sahnelerde sert olsa da, hareket halinde harika görünüyor.

Bugün En Çok Okunanlar

Apple yıllar içindeki en önemli yenilik

iPhone 12, yılın en çok beklenen yeni cihazı ve kesinlikle Apple serisindeki en önemli ürün, ancak Cupertino merkezli şirketin bu yıl tüketiciler...

Kia Sorento 2021 yeni tasarım teknoloji ve hibrit seçenekleri sunuyor

Yeni Kia Sorento 2021 Kia, 2021 Sorento crossover-SUV modelini dört farklı güç aktarma organı seçeneği ve beş donanım seviyesi ile tanıttı. Yeni seri,...

Netflix Saklı film ve dizilere nasıl erişilir?

Dijital platformda gösterilmeyen sakı film ve diziler ulaşılması için gerekli işlemler Netflix'de izlediğin filmlere göre kendini biçimlendirip sizin önünüze...

Tesla’nın 1.100 HP’lik ‘Plaid’ Model S spor sedanı 2021’in sonlarında gelecek

Tesla, Model S'nin 200 MPH'ye ulaşabilen 139 bin dolarlık bir sürümü için ön siparişleri açtı. Tesla Model S spor...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin