Pazar, Eylül 20, 2020

MSI Optix MAG274R Oyun Monitörünü Tanıttı

MSI, Optix MAG274R’yi sunar ve bu monitörde 27 inç ekran ve 144 Hz yenileme hızı bulunur. Bu monitör e-Spor oyuncuları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve Optix MAG274R monitör MSI’nın en yeni IPS panel tabanlı oyun monitörüdür. en iyi görüntüleme deneyimi ve aynı zamanda en akıcı oyun deneyimi.

MSI Optix MAG274R, eSpor oyuncuları düşünülerek oluşturulmuş bir oyun monitörüdür

Optix MAG274R oyun monitörü bir IPS paneli kullanır ve IPS panel tipi minimum renk kaymaları ve genel olarak muhteşem bir izleme deneyimi ile daha geniş bir görüntüleme aralığı sunar. IPS paneli, bu monitörün fevkalade net görüntüler sunmasını sağlar ve en rahat oyun deneyimini sağlamak için ekran rengini ve parlaklığını optimize eder.

Bu monitörün 1920 x 1080 çözünürlüğü, eSports oyunları ve FreeSync Premium’un dahil edilmesi için mükemmeldir. Bu Dinamik Yenileme Hızı teknolojisi, kullanıcıların normalde deneyimleyeceği herhangi bir ekran yırtılmasını veya kekemeliği ortadan kaldırır. FHD çözünürlüğün yanı sıra, bu monitör HDR’ye hazırdır, bu teknoloji daha fazla ayrıntı ve daha geniş bir renk yelpazesi ile görüntüler üretir ve görüntülerin insan gözüyle görülene çok daha yakın görünmesini sağlar.

Optix MAG274R oyun monitörü, eSports oyuncuları düşünülerek tasarlanmıştır ve bu monitör 144 Hz yenileme hızı ve 1 ms tepki süresine sahiptir. Bu daha hızlı yenileme hızı ve hızlı tepki süresi, bu monitörü birinci şahıs nişancı, avcı ve yarış simülatörleri gibi yüksek enerjili, yüksek aksiyonlu oyunlar için mükemmel hale getirir. Bu oyunlar, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunları gibi diğer oyunlarla karşılaştırıldığında hızlı ve hassas hareketler gerektirir.

Aydınlatma için Optix MAG274R oyun monitörü, monitörün arkasında bulunan yumuşak bir ortam ışığı sağlar. MSI’nın Mystic Light’ı kullanarak, kullanıcılar kullanıcının bilgisayar sistemindeki iç aydınlatmaya uyacak şekilde istenilen rengi seçebilirler. Bu monitörün aydınlatması, monitörünüzün bağlı bilgisayarda çalınan müziğe arka ışık dansını sağlayan bir oyun yankısına sahiptir.

Bağlantı için Optix MAG274R oyun monitörü, monitörün arkasında bulunan oldukça fazla sayıda bağlantı noktasına sahiptir. Optix MAG274R monitörde iki HDMI bağlantı noktası ve tek bir DisplayPort bulunur, video giriş bağlantı noktalarına ek olarak bu monitörde USB Type-C bağlantı noktası, iki USB Type-A bağlantı noktası ve tek bir USB Type-B bulunur Liman.

Bugün En Çok Okunanlar

Cyberpunk 2077’yi PC’de çalıştırmak için ihtiyacınız olan gereksimleri

Merak etmeyin, mega makineye ihtiyacınız yok. Cyberpunk 2077 birkaç ay içinde piyasaya sürülecek, ancak Kasım ortasındaki lansmanından önce geliştirici CD...

Apple iOS 14.2 beta 1 açıklandı – şimdi indirin

Apple iOS 14.2 beta 1 Apple bu haftanın başlarında iOS 14 , iPadOS 14 ve watchOS 7'nin son sürümlerinin çıkacağını duyurduğunda geliştiricileri ve normal iPhone, iPad...

iOS 14 ile Google, iPhone’unuzu ele geçirebileceğini düşünüyor

Üç aylık betalardan sonra iOS 14 nihayet tüm iPhone kullanıcıları için çıktı ve Apple'ın bu yılki büyük mobil işletim sistemi yükseltmesi için...

Marvel’in gelecekteki Avengers serisindeki ilk yeni kahraman doğrulandı

Marvel yeni kahraman Bu yıl Marvel filmleri veya TV şovları alıp almadığımızı söylemek için henüz çok erken. Black Widow Kasım ayı başlarında piyasaya sürülecek,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin