Salı, Ekim 27, 2020

Netflix’in Ekim 2020 Takvimi

Netflix ekim ayı, orijinalleri ertesi hafta yayınlanmaya başlıyor. Adam Sandler’in yeni filmi Hubie Halloween 7 Ekim’de ve The Haunting of Bly Manor 9 Ekim’de vizyona giriyor.

Netflix ekim ayı gelmeden önce, tüm dizi ve filmleri sizler için bir araya getirdik. Sizlerde netflix ekim ayı görmek istiyorsanız aşağıdakilere göz atın.

1 Ekim

Oktoberfest: Beer and Blood (Yeni dizi)
Oktoberfest sadece kutlamalar ve iyi biradan ibaret değildir, aynı zamanda bazı eski güzel vahşetlerle de ilgilidir. 

2 Ekim

The Binding (Yeni film)
Netflix’in sıra dışı bir ele geçirme filmi var!  

Dick Johnson Is Dead (Yeni belgesel)
Yönetmen Kirsten Johnson’ın türünün çığır açan filmi sevdiklerini, özellikle 86 yaşındaki babasını kaybetmekle boğuşuyor. Bunu yapmak için, babasının nasıl ölebileceğiyle ilgili bir dizi senaryo yazdı ve rol aldı. Başka hiçbir şeye benzemeyen bir film ve Sundance prömiyeri izleyicileri topladı. 

Emily in Paris (Yeni dizi)
Carrie,Sex and the City’ninsonunda Paris’te kalsaydı, sonuç bu olabilirdi. 

Vampirlere Karşı Bronx (Yeni film)
Soylulaştırma, yaklaşan bu korku komedisinde Bronx için tek tehdit değil. Vampirler NYC ilçesini tam anlamıyla harap ediyor ve mahallelerini kan emen canavarlardan kurtarmak bir grup genç arkadaşa kalmış. Method Man ve The Kid Mero oyuncular arasında yer alıyor.

7 Ekim

Hubie Halloween (Yeni film)
Adam Sandler,Uncut Gemsiçin Oscar almaması durumunda gerçekten kötü bir filmyapmakla tehditetti. Eh, küçümsendi ve bu söz verdiği korkunç film olabilir. Sandler’a Julie Bowen, Kenan Thompson, Maya Rudolph, Steve Buscemi ve diğer pek çok rastgele ünlü kişi katıldı. 

To the Lake (Yeni dizi)
Bu yıl ölümcül bir virüsten korkarak yeterince vakit geçirmediniz mi?

9 Ekim

The Haunting of Bly Manor (Yeni dizi)
Geçen yılın ürkütücü başarısı The Haunting of Hill House’un devamı için ,şovmen Mike Flanaganklasik gotik romanıThe Turning of the ScrewwithThe Haunting of Bly Malikanesi’ni ele alıyor.or. 

40 Yıllık Versiyon (Yeni film)
Radha Blank, harika bir oyun yazarı olacağını düşünen ancak başarıya ulaşmakta zorlanan 40 yaşındaki bir kadın hakkında yazdığı, yönettiği ve oynadığı bu dramada rol aldı. onun tek gerçek tutkusu: tecavüz. Lena Waithe, filmin yapımcılarından biridir ve ilk gösterimiSundance’debeğeni toplamıştır. 

14 Ekim

BLACKPINK: Gökyüzünü Aydınlat (Yeni belgesel)
K-pop stansları, yükseliş. 

A Babysitter’s Guide to Monster Hunting : Bir Bebek Bakıcısı’nın Canavar Avı Rehberi (Yeni film)
Laurie Strode, Cadılar Bayramı’nda çocuklarla evde kalmakta zorlanan tek çocuk bakıcısı değil. Tom Felton ve Indya Moore ortaya çıkıyor.

16 Ekim

Grand Army (Yeni dizi)
Brooklyn’in en büyük devlet okulundaki öğrencilerin yaşları geldikçe ve bu süreçte kimlikleriyle hesaplaştıkça hayatları hakkında bir drama. 

Someone Has to Die (New series) : Birinin Ölmesi Gerekiyor (Yeni dizi) The House of Flowers’ın
yaratıcısı Manolo Caro’dan,1950’lerde İspanya’da, Meksika’da yaşayan oğullarının, nişanlısıyla tanışmak için eve gelmesini isteyen, ancak döndüğünde şok olan bir aile hakkında yeni bir telenovela geliyor. erkek bir dansçı ile.

The Trial of the Chicago 7 (Yeni film)
Aaron Sorkin’in son siyasi gerilim filmi, 1968 Demokratik Ulusal Konvansiyonunda çıkan isyanların ardından ortaya çıkan davayı dramatize ediyor. Üst üste dizilmiş kadroda Eddie Redmayne, Jeremy Strong, Joseph Gordon Levitt, Yahya Abdul-Mateen II ve diğerleri yer alıyor. 

19 Ekim

Çözülmemiş Gizemler , Cilt 2
arasında Netflix yeniden başlatma Çözülmemiş Gizemler onun ilk altı bölüm bu Temmuz düştü ve hatta daha fazla internet sleuths karşılamak için zaman bir mega hit olduğunu kanıtladı, altı taksit bu sonbaharda yolda. 

21 Ekim

Rebecca  (Yeni film)
“Dün gece rüyamda tekrar Manderley’e gittim.” Daphne du Maurier’nin ikonik, gotik romanından uyarlanan Lily James ve Armie Hammer, yeni evli çift olarak rol alırken James’in karakteri, yeni kocasının vefat eden ilk karısı Rebecca’nın gölgesinde yaşamak için mücadele ediyor. Bu hikaye ilk olarak 1940’ta Alfred Hitchcock tarafından uyarlandı. 

22 Ekim

Cadaver : Kadavra (Yeni film)
Birkaç yıl önce, tiyatro hayranlarıprodüksiyonların izleyiciler etrafında geliştiği NYC’nin sürükleyici deneyimi Sleep No More’a takıntılıydı. Bu Norweigen filmi, daha ürkütücü olması dışında öyle geliyor. Film, nükleer kıyamet sonrası bir dünyada, bir otelde hayırsever bir tiyatro etkinliğine davet edilen bir aileyi konu alıyor.

23 Ekim

The Queen’s Gambit (Yeni mini dizi)
Anya Taylor Joy (The Witch), Walter Tevis’in aynı adlı kitabının inanılmaz bir satranç dahisi olduğu ortaya çıkan bir öksüz hakkındaki bu mini dizi uyarlamasına öncülük ediyor.

28 Ekim

Nobody Sleeps in the Woods Tonight  : Kimse Bu Gece Ormanda Uyumaz (Yeni film)

Henüz çok çevrimiçi olmaktan korkmuyorsanız, bu Polonyalı korku filmi hile yapmalı. 

30 Ekim

The Day of the Lord (Yeni film)
Seni korkutmak için bir başka şeytan çıkarma filmi, The Day of the Lord , rahip arkadaşının kızını kurtarması için çaresiz kalan eski bir arkadaşı tarafından ziyaret edilen ürkütücü bir geçmişi olan bir rahip hakkındadır. şeytan tarafından ele geçirilmek. 

His House : Evi (Yeni film)
Bir çift, savaşın parçaladığı Güney Sudan’dan kaçmayı başardığında, yeni İngiliz kasabaları perili görünürken, kendilerini başka bir korkutucu durumun içinde bulurlar. 

Bugün En Çok Okunanlar

Ford kendi kendine araba hizmetine güç sağlamak için Escape SUV kullanacak

Şirket, otomobilin ticari bir hizmet başlatmak için ihtiyaç duyduğu tüm teknolojilere sahip olduğunu söylüyor. Ford, en son otonom test...

Quibi kapandığını doğruladı

Quibi'nin kurucuları, fikrin 'yeterince güçlü' olmayabileceğini kabul etti. Jeff Katzenberg / Meg Whitman liderliğindeki Quibi'nin piyasaya sürülmesinden ancak altı...

Google Alışveriş fiyat izleme ve karşılaştırma araçları ekledi

Kullanıcılar ayrıca yerel mağazalar için mağazadan teslim alma ayrıntılarını da bulabilecekler. Google, Black Friday'e giden yolda aldığınız anlaşmanın gerçekten bir anlaşma olup olmadığını bilmenizi sağlayacak alışveriş platformuna araçlar...

WhatsApp sohbetlerden alışveriş yapmanıza imkan sağlayacak

Facebook, işletmelerin ürünlerini doğrudan mesajlaşma uygulamasında satmalarına izin verecek. Facebook, daha fazla insanın WhatsApp'ta alışveriş yapmasını istiyor. Bir güncellemede şirket,...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin