Salı, Eylül 22, 2020

Netflix’te Bu Hafta Popüler Olanlar

Netflix’te bu hafta popüler hale gelen film ve dizileri sizler için bir araya getirdik. Bu hafta yeni çıkanlar ve hemen 10 numara içerisine girenleri bence aşağıda listediğimiz şekilde bakmanız.

1. 365 DNI

Tutkusuz bir ilişki yaşayan ateşli bir yönetici, dominant bir mafya babasının eline düşer. Adam kaçırıp hapsettiği kadına, ona aşık olması için bir yıl verir.
Başroldekiler : Anna- Maria Sieklucka, Michele Morrone, Bronislaw Wroclawski

2. Acı Tatlı Ekşi

Çocukluktan beri birbirine aşık bir çift, hayatta farklı yollara gitmek için ayrılır ancak beş yıl sonra hala bekarlarsa birbiriyle evlenmeye söz verirler.
Başroldekiler : Buğra Gülsoy, Özge Özpirinçci, Yusuf Akgün

3. Snowpiercer

Dünya buzlarla kaplanınca hayatta kalan son insanlar dünyanın çevresini dolaşan dev bir trende yaşar. Ama trendeki hassas dengeyi bozmadan birlikte yaşamak çok zordur.
Başroldekiler : Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Mickey Summer

4. Kolonya Cumhuriyeti

Çılgın vaatlerde seçimi kazanan belediye başkanı, ufak bir beldeyi ülke haline getirir. Ardında danışmanlarını ve karısını içeren tuhaf olaylar ve bir savaşla uğraşır.
Başroldekiler : Çağlar Çorumlu, Büşra Pekin, Mahir İpek

5. The Last Days Of American Crime

Yeni bir dünya düzeni. Hayatlarının vurgunu. Bu soyguncular başarılı olursa ülkede işlenen son suç, en büyük suç olacak.

Bugün En Çok Okunanlar

Minecraft artık PlayStation VR için ücretsiz güncelleme

Sanal gerçeklikte Minecraft'a girin Minecraft'ın PlayStation VR güncellemesi şimdi indirilebilir  Geliştirici Mojang Studios, bu ayın başlarında güncellemeyi duyurdu, ancak daha önce ne zaman oynanabilir olacağını...

2020’nin acısını ifade etmeye onaylanan yeni emoji

'Sarmal gözlü yüz' hepimizin nasıl hissettiğidir Bu yıl zor geçti. Vahşi yangın dumanı Batı Sahili'ni sarmış durumda, yüzbinlerce kişi süregiden...

En iyi 9 Apple Watch uygulaması

En iyi 9 Apple Watch uygulaması Saatin kan oksijen seviyesi izleme de dahil olmak üzere yeni özellikleri, orijinal olarak bileğiniz için bir iPhone olması amaçlanan , üçüncü taraf uygulamalarla dolu  cihazın bir...

Apple’ın yeni iPad Air parmak izi sensörü iPhone 12 için ideal olacak

iPad Air parmak izi sensörü Apple'ın geçen hafta yaptığı sürpriz donanım duyurularından biri, iPad Air'in parmak izi sensörünün ekranın üst kısmındaki küçük bir...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin