Pazartesi, Eylül 28, 2020

Netflix’te izleyebileceğiniz en yeni 10 film

Netflix’te izleyebileceğiniz en yeni 10 film aşağıda listediğimiz şekilde görebilirsiniz. Yapımların listeye girebilmesi için eleştirmenlerden ortalama yüzde 60 ya da daha fazla puan alması ve en hakkında en az 10 eleştiri yazısı çıkmış olması gerekiyor.

1. Polar

Özet

Emekliliğin eşiğindeki bir tetikçi, açgözlü patronu onu öldürtmek için genç ve acımasız katillerden oluşan bir ekip gönderdiğinde tatlı hayatını ertelemek zorunda kalır.

Hemen izle.

2. CLOSE

Özet

Sam, çatışmalara alışkın özel bir korumadır. Müşterisi olan varis, saldırganların hedefi haline hem onu korumak hem onu kendini korumayı öğretmek zorundadır.

Hemen izle.

3. Aşk Planı

Özet

Parisli elsa eski sevgilisini unutamayınca, onun hayata devam etmesini isteyen en iyi dostları gizlice bir erkek escort tutarlar.Ama Plan biraz fazla iyi sonuç verir.

Hemen İzle.

4. Rüzgarı Dizginleyen Çocuk

Özet

Bir fen bilgisi kitabından esinlenen 13 yaşındaki William Kamkwamba, Malavi’deki köyünü kıtlıktan kurtarmak için bir rüzgar türbini inşa eder. Gerçek bir hikaye

Hemen izle

5. Aslı Gibidir

Özet

Aslı Gibidir, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, yıllardır oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız onların isteğini geri çevirmeyip, ilk üniversitesini onların tercihine göre belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak, özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı’nın bu başarısı, ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için, ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, bunun için ne yapacağını düşünürken, kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. ‘Dublörler Kulübü’ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken, bir yandan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu ‘Dublörler Kulübü’nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı, aşk kapısını çaldığında bambaşka bir hal alır. 

Hemen izle.

6. Ayın Gölgesinde

Özet

Ayın Gölgesinde, her dokuz yılda bir ortaya çıkan bir seri katilin peşine düşün polis memurunun hikayesini konu ediyor. Philadelphialı polis memuru olan Thomas Lockhart, dedektif olmaya kararlıdır. Bu yolda emin adımlarla ilerleyen Thomas, bir seri katilin izini sürer. Seri katil, her dokuz yılda bir yeniden ortaya çıkmakta ve birçok cinayet işlemektedir. Ancak onun işlediği suçlar, bilimsel açıklamaların oldukça ötesindedir. Katili bulmak için gece gündüz çalışan Thomas, bir süre sonra bu durumu takıntı haline getirir. Ne olursa olsun gerçeği bulmaya kararlı olan Thomas, bu uğurda kariyerini, ailesini, hatta sağlığını bile kaybetmekle karşı karşıya kalır.

Hemen izle.

7. Paradise Beach

Özet

Hapisten çıkan Mehdi, geçmişiyle hesaplaşmayı planlamaktadır. Fakat önce, artık Tayland’da cennet gibi bir sahil otelinde yaşayan çetesiyle yeniden buluşmalıdır.

Hemen izle

8. Isi & OSSI

Özet

Isi ve Ossi birbirinden farklı hayatlara sahip olan iki gençtir. Zengin bir ailenin kızı olan Isi, aşçı olmayı hayal eder. İşçi sınıfı şehri Mannheim’da kendisine bakması için mücadele eden bekar annesi ile yaşayan Ossi ise boksör olmak ister. Isi ve Ossi tanıştıklarında bu farklılıklarından yararlanabileceklerini fark eder ve sevgili rolü yapmaya başlarlar. Ancak birbirlerinden hoşlanmaya başladıklarında işler karmaşık bir hal alır.

Hemen izle

Bugün En Çok Okunanlar

SpaceX, Starship’in ilk yüksek irtifa uçuşunun planlarını geriletiyor

İlk yüksek irtifa SpaceX Starship uçuşu için beklentilerinizi geri çevirmek isteyebilirsiniz . Elon Musk diyorki o önce dile getirdiğim 60,000ft Sn8 prototip ile uçuş yerine 18km, 15km veya...

Polestar çevre dostu Precept otomobilini üretime geçirecek

Yarı otonom özelliklere ve yeşil bir iç mekana sahiptir. Polestar'ın Precept'i birçok konsept otomobille aynı acımasız kaderi yaşamayacak. Volvo kardeş, güçlü bir...

SpaceX’in yeniden kullanılan roketleri ilk kez ulusal güvenlik yüklerini taşıyacak

2021'de bir GPS uydusuyla başlıyor. SpaceX yıllardır roketleri yeniden kullanıyor, ancak bazı önemli fırlatmalar için sınır dışı kaldılar. Ancak yakında daha...

BMW motor sporları

BMW M CEO'su, ilk M markalı EV'nin önümüzdeki yıl tanıtılacağını söyledi. Alman otomobil üreticisinin motor sporları bölümü olan BMW...

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin